×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biurko do pokoju dziecka - zobacz nowe kolory mebli

Biurko do pokoju dziecka - zobacz nowe kolory mebli

Autor: Katarzyna Masłowska
15 sty 2019 12:15

Znacie już biurko vogel S, prawda? Teraz biurko drewniane będzie miało zupełnie nowe kolory, dzięki którym zyska nowy charakter. Z pewnością dopasujesz je do swojego wnętrza.

Od teraz nowe kolory dostępne są zarówno do tradycyjnego biurka drewnianego z szufladami, jak i z nadstawką. Kolory nie są jednak przypadkowe. Wspólnie z Magdą Zaniewicz, znaną jako “Bubulinka” z bloga Moje Dwoje przeprowadziliśmy głosowanie na jej profilu Facebookowym.

Dzięki temu, to właśnie czytelnicy wybrali 3 z 4 nowych kolorów, które od stycznia trafiają do naszego e-wzornika. Do głosowania na nową odsłonę biurka drewnianego przygotowaliśmy specjalne bukowe klocki, które posłużyły jako wzornik. To była świetna zabawa! 

Zobacz także: Nowoczesny salon. 20 najciekawszych projektów 2018 roku

Głosowanie na profilu Magdy nie jest przypadkowe. Podczas urządzania pokoju swojego syna Tomka to właśnie ona wybrała białe biurko vogel M z kolekcji Amsterdam. Teraz jej wnętrze wymagało kolejnego biurka z szufladą, tym razem dla swojej córki. Natalka wymarzyła sobie biurko vogel S o błękitnym kolorze nóg i korpusu. Prawda, że kreatywnie? Dla nas takie zadanie to prawdziwa przyjemność. Przecież biurko dla dzieci ma być nie tylko funkcjonalne. Każdego dnia powinno cieszyć oko maluchów, jak i ich rodziców.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także