PARTNER PORTALU
Krzesełko rosnące razem z dzieckiem: mebel dla każdego rodzica

Krzesełko rosnące razem z dzieckiem: mebel dla każdego rodzica

Autor: Anna Sołomiewicz
26 maj 2016 17:49

Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem? Praktyczny mebel pozwoli dopasowywać go do wieku i wzrostu malucha.

Wprowadzone do sprzedaży w 1972 r. krzesełko Tripp Trapp® z miejsca zrewolucjonizowało rynek dziecięcych krzesełek. 

Kiedy norweski designer Peter Opsvik zauważył, że jego syn nie ma krzesełka pozwalającego mu komfortowo spożywać posiłki razem z rodziną, postanowił działać. W 1972 roku światło dzienne ujrzało pierwsze krzesełko Tripp Trapp. Przeszło 40 lat później, Tripp Trapp nadal zachwyca swoją unikalnością, a stale powiększająca się gama kolorów i akcesoriów sprawia, że wpasowuje się w każde wnętrze z jeszcze większą łatwością niż kiedykolwiek przedtem.

Krzesełko Tripp Trapp® zaprojektowane jest w sposób umożliwiający korzystanie z niego od narodzin po wiek dorosły. Zarówno oparcie, jak i regulowany podnóżek zapewniają stabilność i wygodę oraz możliwość swobodnego przenoszenia ciężaru ciała.

Dzięki temu Tripp Trapp jest idealnym krzesłem dla dziecka na wszystkich etapach jego rozwoju. Bez względu na wiek czy rozmiar – każdy maluch może na nim wygodnie siedzieć przy rodzinnym stole, jeść, bawić się i brać aktywny udział w życiu rodziny. Akcesoria dodatkowe umożliwiają korzystanie z krzesełka już od chwili narodzin.

Komentarze

Zaloguj się