Meble dla dzieci: nowoczesne i modne. Zobacz piękne kolekcje!

Meble dla dzieci: nowoczesne i modne. Zobacz piękne kolekcje!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 kwi 2021 09:42

Wygodne, oryginalne i modne. Szukasz pomysłu na nowoczesny i jednocześnie bardzo funkcjonalny pokój dla nastolatka? Pomogą w tym dwie nowe, ciekawe kolekcje mebli – Qubic i Massi. 


Najnowsze meble młodzieżowe marki Lenart  niewiele mają wspólnego z klasycznie pojmowaną kolekcją junior. Założenie projektantów z lenART design było proste – poczucie estetyki i świadomość aktualnych trendów jest dla współczesnej młodzieży często wyższe, niż dla pokolenia ich rodziców. Młody człowiek też chce mieszkać wygodnie, oryginalnie i modnie. 

To nie czas na nudę

Qubic to meble nowoczesne, stworzone z myślą o nastolatkach lubiących wyraziste wnętrza. Niepowtarzalny charakter kolekcji to zasługa ciekawych, pozornie kontrastujących kolorów i faktur, które przeplatają się na bryłach w nieoczywistych proporcjach – raz dominuje jasna szarość, a innym razem ciepłe wybarwienie przypominające drewno. Tej mieszance towarzyszy wyrazisty grafit, akcentujący wybrane części brył. Intrygujący, geometryczny efekt zapewnił prosty, a jakże efektowny zabieg cofnięcia frontów względem korpusów.

Dobry styl to jednak nie wszystko, bo meble są też bardzo funkcjonalne. W kolekcji znajdziemy aż trzy szafy do wyboru, w tym jedną trzydrzwiową z ogromną ilością miejsca do przechowywania. Nowością jest dostępność dwóch łóżek do wyboru – większego, pod materac o szerokości 120 cm oraz mniejszego, pod materac o szerokości 90 cm.

Klasyka w kolorach natury

Meble Massi to propozycja dla młodych ludzi ceniących stonowane wnętrza w stylu przytulnej nowoczesności i w kolorach natury. Uniwersalne połączenie bieli i dekoru o barwie ciepłego drewna zawsze wygląda dobrze i świetnie prezentuje się niemal w każdej aranżacji.

Z meblami Massi można bardzo łatwo zaaranżować przytulny pokój dziewczęcy, a przy odrobinie pomysłowości, urządzić pokój chłopca czy młodego mężczyzny lubiącego klasyczny wystrój. To jednak nie wszystko. W kolekcji jest kilka detali, które dodają całości charakteru – modne, masywne korpusy definiujące kształt bryły, fronty oryginalnie cofnięte pod linię korpusów czy ciekawe, geometryczne uchwyty. Duża ilość brył pozwala na elastyczny wybór tych najbardziej potrzebnych i pasujących do potrzeb młodego mieszkańca. Kolekcja oferuje ogromną ilość miejsca do przechowywania, a przecież im jest go więcej, tym łatwiej utrzymać porządek. W ofercie są między innymi dwie pojemne szafy, dwie komody (mniejsza i większa) i dwa regały. Atutem jest łóżko z oparciem, materacem bonellowym i dużym pojemnikiem na pościel. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także