PARTNER PORTALU
Pokój dziecka na lata. Piękna kolekcja mebli modułowych!

Pokój dziecka na lata. Piękna kolekcja mebli modułowych!

Autor: Ewa Kozioł
07 wrz 2022 13:02

Wybór mebli do pokoju dziecka warto dobrze przemyśleć. Pomogą one bowiem stworzyć przestrzeń, która odzwierciedla pasje młodego człowieka, a jednocześnie stanowi bezpieczne schronienie.

Pójście do szkoły, poznanie nowych przyjaciół lub odnajdywanie kolejnych pasji – pokój dziecięcy warto przystosować do wyzwań, przed którymi każdego dnia staje nasza pociecha. Kolekcja modułowych mebli Young Users marki Vox pomoże zadbać o każdy, wpisany w proces dorastania aspekt, wspierając tym samym rozwój młodego umysłu i rozbudzając jego kreatywność. Biurka, regały, łóżka i półki pomogą w urządzeniu pokoju, w którym dziecko będzie chciało przebywać, bawić się i uczyć. A jeśli dodamy do całości neonowe oświetlenie, efekt będzie spełnieniem marzeń niejednego nastolatka.

Na każdy etap życia

Modułowe meble Young Users, niezależnie od wieku, pasji i charakteru młodego człowieka, dostosowują się do jego potrzeb. Dzięki nim możemy stworzyć przestrzeń dla każdego dziecka – tego z duszą artysty, sportowca czy naukowca. Young Users to kolekcja na lata. Zmienia się wraz z wiekiem dziecka, towarzysząc mu od najmłodszych lat, aż do nastoletnich. Wszystko dzięki systemowi wymiennych, metalowych nakładek, które pozwalają na bieżąco dostosowywać meble do kształtującej się osobowości. W ten sposób kolekcja spełnia oczekiwania nie tylko dziecka, ale i rodziców, którzy nie będą musieli kupować nowego wyposażenia pokoju, gdy ich maluch podrośnie.

Moduły Young Users można dopasować także do układu każdego wnętrza – od poddasza ze skosami, po niewielki pokój dla rodzeństwa. 

Czas na neon

Dzieciństwo to idealny moment na elektryzującą moc kolorów. Podczas urządzania pokoju dziecka można zabawić się paletą barw, która będzie oddziaływać na wyobraźnię i pobudzać do działania. A przecież dziecięca kreatywność nie zna granic. Biała baza pokoju przypomina czyste płótno. Łącząc ją z neonowymi kolorami, stworzymy przestrzeń, którą dziecko będzie chciało się pochwalić.

Umieszczone w szafkach ledy sprawią, że pokój nabierze kolorów i to dokładnie tych, które właściciel w danej chwili lubi najbardziej. Podświetleniem półek można swobodnie sterować za pomocą bezprzewodowego pilota. Ale to nie koniec zabawy światłem. Do dyspozycji mamy również innowacyjny led RGB Twinkly Flex sterowany bezprzewodowo za pomocą telefonu. Możemy go układać w różne kształty i zawiesić we wskazanym przez dziecko miejscu – na przykład nad łóżkiem lub biurkiem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także