Pokój ucznia - jak wybrać dobre biurko

Pokój ucznia - jak wybrać dobre biurko

Autor: Katarzyna Masłowska
28 sie 2018 10:19

Warto pamiętać, że wygodne i ergonomiczne biurko oraz fotel, zapewnią dziecku wygodę podczas nauki, jak również pozwolą uniknąć problemów z kręgosłupem.

Wybierając meble dla ucznia, najczęściej kierujemy się modą i designem. To częsty błąd, bowiem w przypadku tego rodzaju mebli najważniejsza jest ergonomia. Uczeń, który spędza wiele godzin w szkolnej ławce, nie zawsze ma zapewnione komfortowe warunki.

Takie możemy mu jednak stworzyć we własnym domu, gdzie czeka go jeszcze odrabianie lekcji oraz nauka do sprawdzianów. Na rynku znajdziemy wiele ciekawych mebli do pokoju ucznia, jednak niektóre z nich wyróżniają się ponadprzeciętną wygodą. Takie są właśnie biurka i fotele Bejot z kolekcji GoUp. 

Dla małych i dużych

Kolekcja mebli GoUp powstała z myślą o dzieciach i młodzieży. Nie mniej również o ich rodzicach, którzy mogą od teraz wybrać jeden mebel i cieszyć się nim przez długie lata. Wszystko za sprawą tego, że biurko Harvard z kolekcji GoUp rośnie razem z dzieckiem. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale i bardzo ekonomiczne.

Zobacz także: 15 szarych salonów - tak mieszkają Polacy

Zastosowane w meblach Bejot nowoczesne rozwiązania umożliwiają, poprzez regulację, dostosowanie biurka do wzrostu dziecka. Co więcej, biurko Harvard pozwala na regulację kąta nachylenia blatu, zapewniając niespotykaną wygodę podczas rysowania lub pisania. System regulacji ułatwia utrzymanie właściwej postawy podczas pracy i zabawy przy biurku, minimalizując w ten sposób ryzyko wad postawy.

Najwygodniej i najzdrowiej

Pokój ucznia to nie tylko biurko, ale i krzesło lub fotel, na którym będzie mógł wygodnie siedzieć. Obecnie mamy do wyboru wiele rodzajów krzeseł biurowych, które można ustawić przy biurku ucznia. Jednak czym cechują się te najlepsze modele? Z pewnością możliwością ustawienia kąta oparcia i regulowaną wysokością siedziska. Krzesła Oxford z kolekcji GoUp to doskonałe rozwiązanie do pokoju ucznia - zarówno tego rozpoczynającego przygodę z nauką, jak i nastolatka uczęszczającego do liceum.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także