PARTNER PORTALU
Sypialnia dziecka: niesamowite modele łóżek

Sypialnia dziecka: niesamowite modele łóżek

Autor: Anna Sołomiewicz
28 cze 2016 12:58

Pokój dziecka to szczególne miejsce w domu. To nie tylko sypialnia, ale i miejsce licznych zabaw, które powinno pobudzać wyobraźnię malucha. Zobaczcie fantazyjne łóżka idealnie wpisujące się w oczekiwania.

Samochód w stylu van w wesołym, niebieskim kolorze, muszla skrywająca zamiast perły miejsce na wypoczynek, a może łóżko jak balon z fantazyjnym, romantycznym baldachimem? Te niesamowite wersje łóżek dla dzieci nie pochodzą z planu filmu fantasy dla dzieci, ale są dostępne w ofercie portugalskiej marki Circu. 

Firma oferuje luksusowe meble, którym przyświeca idea "Magical Furniture" czyli magicznych mebli. Trudno się z tym nie zgodzić oglądając ich najnowsze propozycje do pokoju dziecka. Łóżko Little Mermaid (tłum. Mała Syrenka) ma formę muszli małży z oświetleniem zintegrowanym z górną "pokrywką" muszli. Little Mermaid jest idealne do pokoju małych księżniczek.

Z kolei model Bun Van to niesamowite łóżko o wyglądzie vana, które zabierze w podróż pełną przygód małych chłopców. Zainspirowane modelem Voltzwagena popularnym w latach 60. Niebieski "ogórek" w wersji łóżkowej ma w środku komfortowy materac z pojemnymi szufladami, telewizor oraz minibarek na słodkie napoje, wodę lub soki, idealne na upalne wieczory.

Ostatnią z propozycji jest Fantasy Air Balloon - łóżko o niezwykłym wzornictwie, swoim wyglądem nawiązujące do balonu. Mebel może pełnić rolę łóżka dla najmłodszych lub - gdy dziecko podrośnie - stać się elegancką, fantazyjną sofą. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także