PARTNER PORTALU
 Magiczny pokój dziecka

Magiczny pokój dziecka

Autor: Rafał Konopka
31 maj 2016 15:53

Kolekcja Tikkurila Kids Style to wyjątkowy koncept marki stworzony został we współpracy z dziećmi.

Elementy świecące w ciemności, księżycowe krajobrazy, powierzchnie przyciągające magnesy czy ściany, po których można malować kredą bez konieczności montowania tablic – to tylko niektóre z niepowtarzalnych rozwiązań wnętrzarskich do pokoju dziecięcego.

- Tikkurila Kids Style to unikatowa propozycja na polskim rynku wnętrzarskim. Zaprosiliśmy dzieci do wspólnej kreatywnej zabawy, której efektem był wybór 24 kolorów oraz ciekawych aranżacji pokojów dziecięcych z zastosowaniem naszych farb. Kolekcja jest doskonałym odzwierciedleniem marzeń i fantazji najmłodszych domowników - mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

W ramach konceptu Kids Style marka Tikkurila prezentuje pomysły na wyjątkowe rozwiązania dekoracyjne, rozwijające kreatywność dzieci. Są to m.in. farba tablicowa Tikkurila Liitu, umożliwiająca stworzenie powierzchni w dowolnym kolorze, po której można malować kredą. Inną propozycją jest farba magnetyczna Tikkurila Magnetic, która sprawia, że pomalowane nią ściany przyciągają magnesy. Amatorom połyskliwych powierzchni przypadnie do gustu kryjąca farba perłowa Tikkurila Taika Pearl Paint tworząca srebrne lub złote wykończenie ścian, mebli czy innych elementów wystroju. Jeśli jednak chcemy, aby efekt dekoracyjny był widoczny też w nocy, skorzystajmy z transparentnego laserunku fluorescencyjnego Tikkurila Taika Glow, który można nałożyć na wcześniej pomalowane ściany lub przedmioty.

- Nasza kolekcja nada wyjątkowego charakteru każdemu pokojowi dziecięcemu. Nie mamy wątpliwości, że te niebanalne rozwiązania sprawią radość również dorosłym domownikom. Lista zakupów spisywana bezpośrednio na kuchennej ścianie czy świecące kontury schodów to tylko niektóre z pomysłów na wykorzystanie produktów Tikkurila. Ograniczeniem do ich zastosowania jest tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia - dodaje Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także