×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Pokój dziecka - przestrzeń małego artysty

Pokój dziecka - przestrzeń małego artysty

Autor: Anna Usakiewicz
25 lut 2020 13:57

Artystyczny mural na ścianie, stworzony przy użyciu farb kredowych to pomysł na twórczą aranżację pokoju dziecka. Takie wnętrze pobudzi kreatywność i rozwinie dziecięca wyobraźnię.

Niech Twoje dziecko uwolni swojego wewnętrznego artystę dzięki Chalk Paint ™ Annie Sloan. - Wprowadzaj maluchy w świat kolorów dzięki drobnym projektom plastycznym – od malowania starych puszek, poprzez personalizowanie gotowych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego jak sztalugi czy mobilne wózeczki z sieciówki  – zachęca Annie Sloan. - Chalk Paint ™ to najłatwiejsze narzędzie do metamorfoz. Zabawa farbami może być miłym weekendowym zajęciem, w którym mogą ci pomóc nawet najmniejsze dłonie. Zużyj resztki Chalk Paint ™ z poprzednich projektów i pozwól maluchom eksperymentować z paletą kolorów. Niech szaleją, łącząc barwy i wcielając w życie swoje pomysły, to przecież ich żywioł i ich przestrzeń!” - zachęca Annie. - Możesz też, z udziałem dzieci, stworzyć mural wypełniony ulubionymi wzorami i motywami swoich pociech – ściana pełna kolorów i wzorów będzie inspirować opowieści na dobranoc przez wiele lat - zapewnia.

Dostępną w 44 kolorach Chalk Paint ™ można nakładać na prawie każdą powierzchnię bez gruntowania i szlifowania. Chalk Paint ™ na bazie wody, bezwonna i o niskiej zawartości lotnych związków została przetestowana i certyfikowana jako bezpieczna dla dzieci zgodnie z europejskimi przepisami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także