PARTNER PORTALU
Zobacz pomysły na aranżacje pokoju dziecka i nastolatka

Zobacz pomysły na aranżacje pokoju dziecka i nastolatka

Autor: Rafał Konopka
19 lip 2016 12:42

Dzięki wyjątkowym produktom z kolekcji Tikkurila Kids Style stworzymy niesamowite aranżacje, pozwalające wszystkim pociechom - i młodszym, i starszym - na co dzień przenieść się w magiczny świat wyobraźni.

„Lustereczko, powiedz przecie…
… czy mój pokój nie jest najpiękniejszy w świecie?” Takie słowa z ust dziecka z pewnością ucieszyłyby każdego rodzica. Maluch bez wątpienia poczuje się w swoim pokoju jak księżniczka czy książę, gdy w wystroju pomieszczenia zastosujemy perłową farbę (na zdjęciu Tikkurila Taika Pearl Paint). Przy jej pomocy wyczarujemy niepowtarzalne dekoracje w ciekawych odcieniach złota lub srebra, o pięknym połyskliwym wykończeniu. Produkt nadaje się do malowania nie tylko ścian, ale i różnych elementów wystroju dziecięcego pokoju, takich jak m.in. meble, ramy i framugi - zarówno z drewna, jak i metalu.

Efekt delikatnego blasku osiągniemy też, jeśli skorzystamy z półprzezroczystej perłowej lazury (na zdjęciu farba Tikkurila Taika Pearl Glaze). Utworzy ona piękną dekoracyjną powłokę, subtelnie podkreślającą kolor pokrytej powierzchni. By uzyskać jak najlepszy efekt, warto dobrać kolor laserunku możliwie najbardziej zbliżony do odcienia farby podkładowej.

3,2,1... odlot!
Czas rozpocząć odliczanie do podróży w świat dziecięcych marzeń! Pomieszczenie urządzone w kosmicznym stylu z pewnością uszczęśliwi wszystkie pociechy, niezależnie od wieku. A niejeden dorosły, widząc na ścianie Księżyc, który po zmroku emituje światło niczym prawdziwy ziemski satelita, zamarzy o podróży w czasie do dziecięcych lat. By wykonać tę niesamowitą dekorację, namalujmy na ścianie okrągły Księżyc srebrną farbą (na zdjęciu efekt osiągnięty przy użyciu farby Tikkurila Taika Pearl Paint) i pokryjmy go przezroczystym fluorescencyjnym laserunkiem Tikkurila Taika Glow. Produkt ma wyjątkowe właściwości użytkowe - tworzy efekt świecący w ciemności, utrzymujący się do sześciu godzin.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także