Ale duet! Nowa kolekcja dla dzieci od IKEA i Lego

Ale duet! Nowa kolekcja dla dzieci od IKEA i Lego

Autor: Justyna Łotowska
27 sie 2020 09:32

Dwie znane marki połączyły siły i stworzyły ciekawe rozwiązanie do budowania i  przechowywania, by zapewnić więcej miejsca na codzienną zabawę.  Kolekcja będzie dostępna już od 1 października br.

Kolekcja Bygglek może ucieszyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzięki niem możemy nie tylko schować klocki w środku, ale również wykorzystać pojemniki jako element całej budowli. Można nadbudowywać klocki Lego na pokrywce, żeby wyeksponować swoje dzieło, a także układać je z boku, czy w środku pojemnika. Wykreowany świat łatwo przechowamy na później, bez zbędnego bałaganu. A kiedy postanowimy wrócić do zabawy, będziemy mogli kontynuować przygodę dokładnie tam, gdzie ją skończyliśmy. 

Kolekcja składa się z pojemników w czterech różnych rozmiarach oraz zestawu klocków. Pokrywa pudełka została dodatkowo wyposażona w wypustki, które pasują do dowolnych istniejących już klocków firmy Lego. Składanie Bygglek  jest proste i samo w sobie może być już świetną zabawą. Wystarczy połączyć elementy i gotowe – bez narzędzi i instrukcji.

Ceny: zestaw 3 małych pudełek - 39,99 zł, duże pudełko - 59,99 zł, klocki (200 elementów) - 69,99 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także