PARTNER PORTALU
Przytulny pokój dziecka. Postaw na bajeczne tkaniny

Przytulny pokój dziecka. Postaw na bajeczne tkaniny

Autor: Urszula Tatur
24 wrz 2020 13:54

W świecie La Millou pełno jest niezwykłych zwierząt, które towarzyszą dzieciom podczas zabawy i wypoczynku. W nocy ułatwiają zasypianie, dając komfort i poczucie bezpieczeństwa, a w dzień rozbudzają ciekawość, zachęcając do wymyślania własnych, zwierzakowych historii. W najnowszej, jesiennej kolekcji, wśród liści i kwiatów, kryją się rozbrykane kangury, wesołe emu, białe niedźwiadki, zamyślone sowy i dostojne czaple. Spotkać tam można również sympatycznego buldożka angielskiego i niebiańskiego jednorożca.

Marka La Millou znana jest z pięknych, niepowtarzalnych wzorów wysokogatunkowych tkanin, na których znajduje się wiele motywów zwierzęcych i roślinnych. Z tkanin tych powstają pościele, koce, poduszki, otulacze, maskotki  i wiele innych produktów. Dwa razy do rokuprezentuje nowe kolekcje, uszyte z materiałów z autorskimi grafikami. Przy tworzeniu nowych wzorów projektantki inspirują się światowymi trendami, ale kierują się przede wszystkim sercem i pasją. Chcą, by produkty  dostarczały dzieciom magii i stanowiły ważny element ich beztroskiego dzieciństwa. Chcą, poprzez przemyślany dobór wzorów, barw i tkanin, rozbudzać wyobraźnię. Wszystkie wzory są wysmakowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby od najmłodszych lat kształtować poczucie estetyki i dobry gust. Z kolei różnorodność grafik i kolorów daje możliwość wybrania motywu dopasowanego do wrażliwości dziecka, klimatu jaki chcemy mieć w domu lub nastroju w jakim jesteśmy, bo produkty mają także za zadanie cieszyć dorosłych, umilając im wyjątkowe chwile rodzicielstwa.
We wrześniu pojawiło się 7 nowych wzorów:

Dundee & Friends Pink i Dundee & Friends Blue, to dwa pastelowe wzory, na których królują zwierzaki z dalekiej Australii. Wprawne oko wypatrzy tam m.in. kangury, emu, dziobaki, krokodyle, wallabie, wombaty czy kolczatki. W wersji różowej na pierwszy plan wybija się sympatyczna kangurzyca z maleńkim kangurzątkiem w kieszeni, a w wersji niebieskiej największy ptak Australii – emu.

Jesienią do magicznego lasu zawitały nowe zwierzęta: na gałęzi odpoczywa mądra sowa Magic Owl, a w kniejach buszują ciekawskie, białe niedźwiadki It’s a Magic. A że dni stają się coraz krótsze i zmrok zapada szybciej, w magicznym lesie, wśród liści, dostrzec także można księżyc i pierwsze gwiazdy.

College camp to sympatyczny, nieco zawadiacki buldożek angielski w niebieskiej czapce z daszkiem, umieszczony na tle klasycznej, ponadczasowej kraty. Ten wzór, kojarzący się trochę z mundurkami prestiżowych szkół, powinien przypaść do gustu zarówno fanom piesków, jak i przedszkolakom oraz uczniom młodszych klas.

Universe of unicorn to propozycja dla miłośników kosmosu i fantastyki. W bajkowym wszechświecie jednorożca otacza wiele planet i gwiazd. Wystarczy zamknąć oczy, aby przenieść się wraz z nim wprost na rozgwieżdżone niebo.

Heron in cream lotus, to elegancki wzór w dostojne czaple, które wypoczywają wśród kremowych kwiatów lotosu. Kompozycja kolorystyczna przywodzi na myśl barwy charakterystyczne dla dalekowschodniego SPA. Całość emanuje spokojem i pozwala na moment oderwać się od pędu otaczającego świata.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także