Stylowy pokój dla najmłodszych - meble i dodatki

Stylowy pokój dla najmłodszych - meble i dodatki

Autor: Anna Usakiewicz
10 lut 2020 11:33

Wyjątkowe akcesoria i elementy dekoracyjne z bajkowym motywem pozwolą stworzyć stylowe pomieszczenie, w którym maluch z przyjemnością będzie spędzał czas o każdej porze dnia.

Inspiracje, które pomogą stworzyć funkcjonalny i stylowy kącik dla małego miłośnika zwierzaków i baśni, znajdziesz w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto. Odpowiednie akcesoria wystarczą, aby czas spędzony w domu upłynął na fantastycznej i niezapomnianej zabawie. Niejednego malca z pewnością zachwyci narożny namiot, stanowiący doskonałą kryjówkę. Wnętrze pokoju rozweselą minimalistyczne mebelki i dekoracje z bajkowym motywem ulubionych zwierzaków. Biały stolik dziecięcy z krzesełkiem lub stołeczkiem dziecięcym formą nawiązujące do ulubionego misia lub liska, będą idealne dla malucha, który lubi rysować czy układać klocki. Kropką nad i dekoracji dziecięcego pokoju będą ozdoby na ścianę, naklejki ścienne lub półki w kształcie misia czy gór 

Żadne dziecko nie odmówi drzemki w miękkiej, bawełnianej pościeli z ulubionymi bohaterami z bajek . Niesamowitą i magiczną atmosferę zapewni też baldachim nad łóżko z gwiazdkami świecącymi w ciemności. Aby zachować ład i porządek w ciągu dnia, warto wykorzystać narzutę w dziecięce wzory, do której można dobrać dywan w tym samym deseniu. 

Zobacz także: Meble dziecięce - wyjątkowa kolekcja, która pomaga poznawać świat

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także