×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Konkurs dla dzieci. Zaprojektuj skrzynkę na zabawki i wygraj nagrody!

Konkurs dla dzieci. Zaprojektuj skrzynkę na zabawki i wygraj nagrody!

Autor: Ewa Kozioł
25 maj 2022 17:56
Aktualizacja: 26 maj 2022 08:40

Z okazji Dnia Dziecka Rehau Polska i Hettich Polska ogłaszają wspólny konkurs na projekt skrzyni na zabawki. Mogą w nim wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Co muszą zrobić? Pokazać jak powinna wyglądać ich wymarzona skrzynia na zabawki. Konkurs trwa do 15 czerwca. Do wygrania są cenne nagrody!

Dziecięce skarby to rzecz święta. Często schowane przed całym światem i strzeżone z całych sił. A zatem przydałaby się magiczna skrzynka, w której można je dobrze ukryć. Pełna schowków i skrytek niezbędnych do tego, aby były naprawdę bezpieczne. A kto najlepiej wie, jak powinna ona wyglądać? Oczywiście nasi Milusińscy. Przecież to skrzynia na ich skarby, prawda?

Z okazji Dnia Dziecka Rehau Polska i Hettich Polska ogłaszają wspólny konkurs na projekt skrzyni na zabawki. O co chodzi? Posłuchajcie!

 

Jakie są zasady konkursu?

Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Co muszą zrobić? Po prostu pokazać nam jak powinna wyglądać ich wymarzona skrzynia na zabawki. Niech pokażą nam jak ma się otwierać i zamykać, jaki ma mieć kolor czy ma mieć ukryte skrytki, a może coś ma się w niej przesuwać? Mogą ją narysować kredkami lub farbami, wykleić plasteliną lub wyciąć z kolorowego papieru. Jeżeli chcą mogą dołączyć do projektu pełen opis. Na projekty Dzieciaków czekamy do 15.06.2022!

Co można wygrać?

Jury złożone z przedstawicieli Rahau i Hettich wyłoni trzy najlepsze projekty. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe:

1. Miejsce – Hulajnoga Movino X-Way
2. Miejsce – Deskorolka Best-Sporting Octopus
3. Miejsce – Rolki Movino
Dodatkowo zdobywca pierwszego miejsca otrzyma od nas…zaprojektowaną przez siebie skrzynię!

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej – nagroda dodatkowa!

Do wykonania zwycięskiego projektu wykorzystamy płyty Rauvisio brilliant i obrzeża meblowe firmy Rehau oraz okucia firmy Hettich. Kolory płyt, z których dzieci mogą skorzystać przy projektowaniu to: Roccia, Cubanite, Meringa i Rame. Wszystkie w wersji matowej. Pełną kolorystykę znajdziecie klikając tutaj.

Okucia i obrzeża dobierzemy tak, aby w możliwie jak największym stopniu spełnić dziecięce marzenia. Jeżeli będziemy mieli jakieś wątpliwości, skontaktujemy się z Małym projektantem/projektantką i dopytamy o szczegóły.

Pamiętajcie, że gotowa skrzynka będzie miała wymiary nie większe niż 100x60x50 cm.

Zgłoś projekt dziecka i wygraj nagrody!

Konkurs trwa od 20 maja do 15 czerwca 2022. Zwycięzców ogłosimy 24 czerwca 2022!

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste. Zgłoś projekt przez stronę: www.hettich.com/konkurs. Jeżeli chcesz, aby Twoje Dziecko wzięło udział w konkursie wypełnij formularz kontaktowy i załącz skan lub zdjęcie zaprojektowanej przez nie skrzynki. Dopuszczany format to pdf, jpg oraz png. Plik nie może być większy niż 5 MB. Nie zapomnij zaznaczyć wszystkich zgód, bez nich praca nie może zostać zakwalifikowana do konkursu. Nie zapomnij także zapoznać się z regulaminem Konkursu!

Zdjęcie pracy oraz scan wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z zaznaczonymi zgodami możesz także przesłać bezpośrednio mailem na adres: office(at)hettich.com.pl

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także