PARTNER PORTALU
Mały pokój dziecka na poddaszu. Tak można go urządzić

Mały pokój dziecka na poddaszu. Tak można go urządzić

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
16 gru 2014 14:54

Nawet z niewielkiego pomieszczenia na poddaszu można wyczarować ładny i funkcjonalny pokój dziecka. Przykładem niech będzie wnętrze zaaranżowane przez Beatę Ignasiak-Wasik.

Własny pokój – któż o nim nie marzył będąc dzieckiem, a zwłaszcza nastolatkiem. Na pewnym etapie  dorastania dzielenie pokoju z rodzeństwem staje się prawdziwym utrapieniem. Dla każdego. Jeśli mamy w domu trochę wolnej przestrzeni na poddaszu możemy rozwiązać ten problem aranżując przestrzeń dla pociechy.

W niewielkim pokoju  na poddaszu jest miejsce na naukę, zabawę i odpoczynek. Nie brakuje w nim także pozytywnej energii, powstałej w wyniku ciekawego zestawienia kolorów ścian i dodatków. Zielona barwa ściany przy biurku uspokaja i pomaga w koncentracji, natomiast ozdobiona pomarańczową cegłą - regeneruje siły fizyczne. Aranżację ożywia czerwony dywan, akcesoria i tkaninowe dekoracje.

Ogromną zaletą pomieszczenia jest fakt, że posiada ono trzy okna dachowe. Dzięki temu do pokoju wpada duża dawka światła słonecznego, więc w ciągu dnia wnętrze jest optymalnie oświetlone, przez co wydaje się większe.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także