×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Piękny pokój dziewczynki. Tak możesz go urządzić

Piękny pokój dziewczynki. Tak możesz go urządzić

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
07 kwi 2015 13:26

Kilkuletnia gospodyni, jak większość kobiet, bardzo lubi kwiaty. Zamiłowanie to stało się inspiracją do stworzenia uroczej aranżacji pokoju dziewczynki.

Elementem, który wyznacza charakter całego wystroju wnętrza jest dekoracja ścienna z wiosennym motywem. Malunek przedstawiający kwiaty i motyle rozwesela wnętrze oraz jednoznacznie wskazuje na wiek właścicielki pokoju.

Kwiatowy motyw pojawia się także na miękkich dywanach: większy ułożony jest na środku pomieszczenia, natomiast mniejszy – przy biurku. Kwiatowe rzeźbienia zdobią jednocześnie fronty szafy oraz szafek przy biurku.

Jednak dziewczęcy styl aranżacji kreują nie tylko kwiaty, ale i liczne dodatki. Jak na pokój małej damy przystało, nie mogło zabraknąć w nim dużego lustra oprawionego w różową ramę. Nieco glamourowy klimat tworzy oświetlenie. Światło sączące się w kryształków odbija się od lustrzanego koła, pięknie rozpraszając się po wnętrzu.

Sekretem porządku, panującego w pokoju dziewczynki jest m.in. dobra organizacja przestrzeni. Wykonane na zamówienie meble, wyposażone w wiele praktycznych półek i szafek sprawiają, że każda rzecz ma swoje miejsce, przez co bałagan w pomieszczeniu pojawia się bardzo rzadko. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także