PARTNER PORTALU
Pod gwiazdami

Pod gwiazdami

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 sty 2009 20:09

Młodziutki gospodarz ma baczenie na swój pokój nawet wówczas, gdy akurat przebywa gdzie indziej. Dlatego... zabawki, bądźcie grzeczne! Nie wyskakujcie same z pudełek!

Wielkoformatowe, naklejone na drzwiach szafy zdjęcie właściciela pokoiku, to urocza wizytówka, oczywista dla każdego, kto tu zajrzy. Od razu wiadomo, że to lekkie i sympatyczne wnętrze, należy do żywego, wesołego kilkulatka, który lubi się bawić i któremu stworzono do tego idealne warunki.

Jego pokój znajduje się na poddaszu, stąd m.in. obecność sufitowych skosów. Część skośnego sufitu została pomalowana na ciemnogranatowy kolor, na którym nocą połyskują gwiazdki. Prawdziwe gwiazdy, młody lokator może podziwiać przez dachowe okienko, wprost z ustawionego pod nim łóżka. Dwie okrągłe lampki, umieszczone po obu stronach okna, zastępują wieczorem naturalne światło.

Jasne meble specjalnie zaprojektowano do tego wnętrza i wykonano z laminatu w odcieniu jesionu. Wyposażone w pojemne szafki, wysuwane szuflady i głębokie półki, pozwalają na spokojne ogarnięcie panującego tu czasem, naturalnego rozgardiaszu. Meble idealnie harmonizują z podłogą, wyłożoną parkietem z naturalnego jesionu, jednak wcale nie brakuje tu ożywczych, energetycznych akcentów. Oprócz mocnych elementów w postaci wspomnianego już zdjęcia i granatowej ściany, wprowadzono tu także barwne meble i gadżety: obrotowy, czerwony fotel, dziecięcy komplet „do pracy” (IKEA), barwną pościel oraz różnokolorowe, plastikowe pudła na drobiazgi i zabawki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także