×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Pokój dla dziecka. Ciekawe pomysły na urządzenie!

Pokój dla dziecka. Ciekawe pomysły na urządzenie!

Autor: Ewa Kozioł
05 kwi 2023 11:55
Aktualizacja: 05 kwi 2023 14:54

Jak urządzić pokój dziecka, aby spełnić wszystkie jego potrzeby? Zobacz kilka fajnych, bardzo ciekawych pomysłów na aranżację.

Mamo, tato, czy możemy zbudować bazę?

Dzieci kochają przytulne miejsca pełne tajemnicy, dlatego tak często zachęcają rodziców do wspólnej budowy bazy. Zamiast prześcieradeł i koców wybierz praktyczne tipi, które każdego dnia będzie służyło Twojej pociesze za bezpieczną przestrzeń do marzeń.

Chcę mieszkać w pokoju ze zwierzątkami

Lew, zając, a może jednorożec? Bez względu na to, które spośród nich najbardziej kocha Twoje dziecko teraz możesz spełnić jego marzenia! Kosze do przechowywania, poduszki i dywany w kształcie uroczych zwierzaków to najlepsza ozdoba dziecięcego pokoju.

Zbudujemy w pokoju całe miasteczko

Dzieci uwielbiają odtwarzać świat dorosłych. Zabawa w sklep, w lekarza, budowanie dróg, gotowanie posiłków – to wszystko może wydarzyć się w dziecięcym pokoju. Dzięki klockom, autkom czy drewnianym zabawkom do odgrywania ról Twój maluch będzie miał jeszcze więcej pomysłów na świetną zabawę.

Nie lubię ciemności

O spokojne sny dziecka zadbają lampki w urocze wzory, kinkiety i lampy podłogowe. Ich delikatne, przytłumione światło odstraszy wszystkie nocne koszmary i sprawi, że pociecha przestanie bać się ciemności.

Zanim zasnę, powiem dobranoc przytulankom

Poczucie bezpieczeństwa zapewnią dziecku ulubione przytulanki. W towarzystwie pluszowych zwierzątek wyciszy się i smacznie zaśnie. A bawiąc się nimi, będzie rozwijać swoją wyobraźnię.

Jeszcze nie chcę spać…

Wieczorne rytuały są bardzo ważne dla Twojej pociechy. Wygodny fotel do karmienia, czytania lub wspólnego słuchania muzyki, który kojąco kołysze i pozwala wtulić się w ramiona mamy lub taty, to trafiona inwestycja.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także