×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Pokój dziewczynki: urządź go na pomarańczowo!

Pokój dziewczynki: urządź go na pomarańczowo!

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
10 gru 2014 11:50
Aktualizacja: 11 gru 2014 09:33

Dziewczęcy pokój na poddaszu jest prawdziwą skarbnicą dobrej energii. Nie tylko ze względu na radosne usposobienie młodej gospodyni, ale też energetyczną kolorystykę wnętrza.

Jak tu pomarańczowo – można by rzec, przekraczając próg pokoju dziewczynki. Bo faktycznie, w kolorze słodkich mandarynek są nie tylko ściany, ale i niektóre meble czy dodatki. Niemniej całość wygląda bardzo radośnie i energetycznie.

W miejscu najdalej położonym od drzwi ustawiono łóżko, które oddzielono od reszty pomieszczenia ażurową ścianą. Dzięki temu powstała mini-sypialnia, wyposażona także w telewizor. W centralnym miejscu poddasza zorganizowano przestrzeń typowo reprezentacyjną, pełniąca funkcję salonu. Pomarańczowa sofa i niewielki stolik tworzą miejsce, gdzie gospodyni spędza czas ze znajomymi.

Ustawione naprzeciw kanapy biurko i krzesło obrotowe sugerują, że jest to także miejsce pracy uczennicy. W takiej przestrzeni bez problemu można zorganizować grupowe spotkanie, podczas którego można przygotować referat.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także