×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Pokój małego chłopca. Tak możesz go urządzić

Pokój małego chłopca. Tak możesz go urządzić

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
18 cze 2015 15:38

Aby małe dziecko lubiło przebywać we własnym pokoju, musi być on ładny i przyjazny. Zobaczcie, jak można zaaranżować taką przestrzeń dla chłopca.

Aranżację oparto na bieli, lekkim kremie oraz błękicie. To idealny zestaw kolorystyczny dla małego chłopca. Zastosowane barwy sprawiają, że pokój jest ładny, jasny oraz panuje w nim spokojny klimat.

Chociaż gospodarzem wnętrza jest kilkuletni Łukasz, panuje w nim porządek jak u perfekcyjnej pani domu. Wszystko za sprawą znakomitej organizacji strefy przechowywania. W dużej szafie czterodrzwiowej swoje miejsce mają małe spodenki, bluzki i kurteczki. Lustro na części frontów zachęca do strojenia zabawnych min, tak lubianych przez maluchy.

Na większe zabawki przeznaczono niewielką, białą komodę, na mniejsze zaś dekoracyjne kosze. Część przestrzeni przeznaczono także na biblioteczkę. Podobny, nieco mniejszy domek ustawiono przy łóżku dziecka. Na poszczególnych półkach mieszkają ulubione pluszaki chłopca, które pełnią dyżur, by w okolice łóżka nie wkradł się żaden dziecięcy koszmar.

Subtelną aranżację dopełniają wysmakowane dekoracje. Pod sufitem „lata” balon z wesołym królikiem, który obserwuje zabawy malucha. Ścianę zdobi natomiast trójwymiarowy napis, który nie pozostawia wątpliwości, że tu gospodarzem jest Łukasz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także