PARTNER PORTALU
Pokój nastolatka: dobieramy grzejniki

Pokój nastolatka: dobieramy grzejniki

Autor: Katarzyna Masłowska
04 gru 2017 09:37

Urządzając pokój naszego dziecka powinniśmy przede wszystkim je znać. Co mu się podoba, jakie kolory i kształty lubi. Z małym dzieckiem jest o tyle prościej, że jeszcze się nie buntuje i większość naszych propozycji przyjmie bez problemu. A co z nastolatkiem?

Tu już sprawa jest nieco trudniejsza, tym bardziej, że nastolatek często lubi zmieniać zdanie. Dopiero kształtuje się jego pasja i zainteresowania oraz gust. O ile z dodatkami jest mniej problemu bo można je zmieniać, o tyle są pewne elementy takie jak grzejnik, który powinien być już bardziej przemyślanym wyborem. A jak go dokonać radzą eksperci marki.

Gdybyśmy mieli spytać się zaprzyjaźnionych rodziców jakie są ich dzieci a zwłaszcza te w wieku nastoletnim – byłby spory problem z uzyskaniem konkretnej odpowiedzi poza „nieprzewidywalne”. Dzisiaj piłka, jutro tenis. Dzisiaj taniec, jutro malowanie. Problem z dodatkowymi zajęciami to jedno, ale co zrobić kiedy nasze pociechy już nie chcą tych pastelowych kolorów i chcą coś „bardziej dorosłego”? Dajmy im wolną rękę! Weź karton, mazaki, kredki i dużo gazet albo drukarkę podłączoną do komputera z dostępem do internetu.

Zobacz również: Pokój dziecka - 12 pięknych zdjęć

Stwórzcie razem swoją tablicę inspiracji. Niech Twoje dziecko pokaże ci co mu się podoba. Niech ma wybór na to jak będzie wyglądał pokój. Kiedy myślisz, że lubi kolor zielony … może się okazać, że Ty go lubisz a Twoje dziecko ma chcąc-nie chcąc całą szafę w tym kolorze dzięki Tobie. Moodboard to po pierwsze. Pokaż mu, że ma wybór.

Nawet wybór grzejnika może okazać się fajną zabawą. Twoje dziecko mLuxradoże wybrać kształt, wielkość, kolor, rodzaj a Ty… a Ty musisz zadbać o kilka ważnych punktów przy jego wyborze:

1. Musi mieć odpowiednią moc grzewczą, aby zapewnić komfortową, optymalną temperaturę i pracował jak najciszej, aby nie przeszkadzać dziecku podczas snu czy nauki.
2. Musi mieć idealnie gładką powierzchnię zapobiegającą osadzaniu się kurzu i jego przypalaniu.
3. Musi być łatwy w utrzymaniu w czystości, nie posiadają zakamarków, w których gromadził by się kurz, brud i roztocza.
4. Nie może mieć ostrych kantów.
5. Musi pracować cicho i nie może szumieć.
6. Musi być powlekany elektrostatycznie farbą poliestrową zapewniającą jednorodną powłokę o trwałych parametrach.

Wybór grzejnika to też może być zabawa! Kształt, kolor oraz … nadruk. Grzejniki Luxrad mogą mieć każdy nadruk – wybrany z dostępnych wzorów producenta lub dowolny obraz, grafikę czy nadesłane zdjęcie. Nastolatek też chce mieć w pokoju ładnie, po swojemu. To w końcu jego mały świat.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także