PARTNER PORTALU
Dom na święta - pomysły na odświętny wystrój

Dom na święta - pomysły na odświętny wystrój

Autor: Anna Usakiewicz
12 gru 2017 11:13

Zapach piernika, zieleń choinki, blask światełek, uroczysta atmosfera pełna ciepła i życzliwości. To esencja Świąt, na które czekają wszyscy, i mali i duzi.

Czas zatrzymuje się na moment, byśmy mogli cieszyć się towarzystwem bliskich, dzieląc się prezentami, w domach wypełnionych świąteczną aurą i dekoracjami.

Jednym z przyjemniejszych świątecznych zwyczajów jest dekorowanie domu, które wprowadza do wnętrz odświętną atmosferę. Aby umilić te chwile Pixers przygotowało serię klimatycznych wzorów, które sprawią, że prezenty i świąteczna oprawa będą w tym roku wyjątkowe - pastelowe śnieżynki będą pięknym uzupełnieniem jasnych wnętrz, a świąteczny wieniec polecamy jest w alternatywnej formie naklejki ściennej

Usuwalne, samoprzylepne wzory to idealny pomysł na przystrojenie domu na uroczystą kolację i prawdziwie świąteczny upominek dla bliskiej osoby. Ozdobić można nie tylko ściany, ale też okna i elementy mebli, by cieszyć się Świętami jak nigdy dotąd. Co więcej, wzory można wykorzystać także przy pakowaniu prezentów, które będą cieszyć obdarowaną osobę podwójnie.

Świąteczne propozycje od Pixers to przede wszystkim nasze ulubione motywy takie jak renifery, drzewka bożonarodzeniowe czy zimozielone liście ostrokrzewu. Dominują klasyczne motywy w kolorze zieleni i czerwieni, obok których znajdziemy również pastelowe śnieżynki  Skala dekoracji zależy tylko od naszego rozmachu - możemy ozdobić całą ścianę, lub zatrzymać się na skromniejszym fragmencie i wybrać np. bożonarodzeniowy wieniec.  Dzięki temu można nimi przystroić cały dom lub obdarować całą rodzinę miłymi, świątecznymi niespodziankami/gadżetami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także