PARTNER PORTALU
Duże okna w salonie: 12 pomysłów na jasny, modny salon. Zobacz zdjęcia!

Duże okna w salonie: 12 pomysłów na jasny, modny salon. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
24 wrz 2020 12:52

Duże okna w salonie to świetny pomysł. Wnętrze będzie jasne i pełne naturalnego światła. Zobaczcie kilka fajnych pomysłów na aranżacją salonu z dużym oknami z polskich domów.

Duże okna w salonie to rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgamy budują dom lub kupując mieszkanie w bloku. Ma ono wiele zalet, warto więc wziąć je pod uwagę, jeśli tylko taka możliwość istnieje.  

Duże okna sprawiają, że do wnętrza dociera znacznie więcej światła. Nasz salon będzie więc jasny i bardziej przestronny. Każda dawka naturalnego światła, szczególnie w polskim klimacie, na pewno się przyda. Duże przeszklenia wpływają również na estetykę wnętrza. Dzięki nim pomieszczenia są bardziej otwarte, lekkie i optycznie większe. Jeśli okna sięgają od sufitu aż po podłogę, to zapewnią nam dodatkowo jeszcze piękne widoki.

Pamiętajmy jednak, że do aranżacji salonu ze sporymi przeszkleniami, powinniśmy podejść mniej standardowo, a bardziej kreatywnie. Z prostego powodu. Zamiast jednej lub dwóch ścian, przy których moglibyśmy ustawić kanapę czy fotel, mamy tafle szkła. Nie wszystkie meble da się więc pod tak wykończoną powierzchnią ustawić. Nie stanowi to oczywiście dużego problemu, ale trzeba o tym pamiętać planując urządzenie bądź remont salonu. 

Więcej swobody mamy przy aranżacji dużych okien w salonie. Możemy nie robić z nimi zupełnie nic, ale możemy też pięknie ozdobić je delikatnymi zasłonami, które sprawią, że wnętrze będzie znacznie przytulniejsze.  

Polecamy także Ściana za telewizorem: 12 świetnych pomysłów do salonu. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także