Dywan w salonie: 12 pięknych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Dywan w salonie: 12 pięknych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
10 wrz 2020 09:13

Dywan w salonie to świetny pomysł. Tym bardziej, że wybór mamy ogromny! Dziś podrzucamy Wam kilka fajnych inspiracji. Zobaczcie piękne salony z dywanami.

Dywan to doskonały dodatek do każdego salonu. Będzie stanowił piękna dekorację i do tego jeszcze ociepli wnętrze, co szczególnie w nowocześnie urządzonych przestrzeniach ma duże znaczenie. Warto więc poszukać odpowiedniego dywanu do swojego salonu.

Na początek sprawdźcie, jak duży dywan możecie kupić. chodzi też o to, aby zmieścił się w naszym salonie - nie może więc być zbyt duży. Następnie zastanówcie się czy ma on być dopasowany do kolorystyki i stylu całej aranżacji. A może wręcz przeciwnie – chcecie, aby wyróżnił się on we wnętrzu, aby stanowił wyrazistą dekorację i od razu przyciągał oko. Możecie też od razu pomyśleć o tym, jaki kształt mam mieć dywan (prostokątny, okrągły, kwadratowy) oraz czy wolicie model puszysty czy raczej z krótkim runem. Dzięki temu łatwiej będzie przeglądać ofertę dostępną w sklepach. A jest w czym wybierać. Dostępne są bowiem dywany o różnych wzorach, kolorach, wielkościach oraz o różnych cenach. Na pewno każdy znajdzie wśród tak szerokiej oferty coś do swojego salonu.

W naszym przeglądzie znajdziecie piękne salony z dywanami z polskich domów i mieszkań. Szukacie wśród nich inspiracji i pomysłów do swoich wnętrz. 

Polecamy także Salon w klasycznym stylu. Zobacz 10 modnych, pięknych wnętrz

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także