PARTNER PORTALU
Poczuj kinowe emocje we własnym salonie

Poczuj kinowe emocje we własnym salonie

Autor: Urszula Tatur
04 wrz 2020 13:27

Przeżyj prawdziwe, kinowe emocje we własnym salonie dzięki taśmie LED Hue Play z kolorowym gradientem, która odtwarza kolory wyświetlane na ekranie bez względu na to, czy oglądasz filmy, grasz w gry lub słuchasz muzyki.

Pierwsza taśma LED z indywidualnie programowalnymi diodami pozwala na łatwy montaż z tyłu 55-calowego lub większego telewizora, naśladując kolory obrazu wyświetlanego na ekranie, płynnie łącząc ze sobą sceny, oferując multimedialną rozrywkę nieporównywalną z niczym innym.

Stale poszukujemy nowych sposobów, aby wejść na nowy poziom rozrywki wykorzystującej inteligentne oświetlenie. Nasza nowa taśma LED Hue Play generuje wiele kolorów jednocześnie i płynnie łączy je ze sobą, dając magiczny efekt wizualny wokół telewizora. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom naprawdę wciągające doznania w ich własnych domach. – powiedział Jasper Vervoort, dyrektor działu Philips Hue w firmie Signify.

Każdy szczegół nowej taśmy LED Hue Play został zaprojektowany tak, by zapewnić optymalny efekt, rzuca ona światło pod kątem 45 stopni i charakteryzuje się idealnym przejściem tonalnym kolorów między poszczególnymi punktami świetlnymi. Jest to możliwe dzięki serii indywidualnie programowalnych diod LED, z których każda może generować białe światło, a także ponad 16 milionów kolorów. Taśma LED naśladuje dowolne treści wyświetlane na ekranie bez względu na to, co właśnie oglądasz, w co grasz lub czego słuchasz i wykorzystuje kolory z całego ekranu. Generowane przez nią barwy płynnie łączą się ze sobą w naturalny sposób wzdłuż taśmy, która wyświetla je na ścianie za telewizorem, dając jedyny w swoim rodzaju efekt. Taśmę LED można w łatwy sposób zamontować z tyłu zawieszonego na ścianie lub wolnostojącego telewizora dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom, co gwarantuje najlepsze doznania świetlne.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także