Przytulny salon: 10 pięknych, modnych wnętrz. Zobacz świetne zdjęcia!

Przytulny salon: 10 pięknych, modnych wnętrz. Zobacz świetne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
21 wrz 2020 08:49

Jak urządzić modny, przytulny salon? Zobaczcie zdjęcia pięknych salonów z polskich domów i mieszkań.

Przytulnie urządzony salon to bez wątpienia miejsce, w który świetnie się odpoczywa i dobrze spędza czas. Warto więc nawet nowoczesną przestrzeń nieco ocieplić. Jak to zrobić? Wybierzcie neutralne kolory. Mogą to być beże, szarości lub biel. Aranżację salonu doskonale ocieplą również dodatki i materiały oraz kolorowe akcenty, które dodatkowo piękne ożywią wnętrze. Zasłony, dywan, poduchy czy inne miękkie tekstylia w jednolitym kolorze lub w ładne wzory, to zawsze dobry pomysł. Potrafią we wnętrzu zdziałać cuda! Nie bójcie się wybierać do swoich salonów nawet bardzo oryginalnych wzorów. Dodatki można bowiem szybko i dość niedrogi wymienić na inne. 

Jeśli chcecie nadają wnętrzu przytulnego klimatu pomyślcie również o wyborze drewna, które pięknie wygląda i doskonale ociepli przestrzeń. Możecie zdecydować się na drewnianą podłogę lub drewniane meble. Nawet białe ściany zestawionej z jasnym wybarwieniem drewna zastosowanym na podłodze od razu będą bardziej przytulne. 

Pamiętajcie tylko, aby wszystkie materiały, dodatki, kolory oraz wzory, które wybierzecie do siebie pasowały. W salonie musi być bowiem estetyczny ład i porządek.

Jeśli szukacie pomysłów na urządzenie wygodnego i ładnego, przytulnego salonu, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam fajne pomysły i inspiracje. Szukajcie wśród nich czegoś do swoich salonów.

Polecamy także Mały salon: 12 pięknych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także