Ściana za kanapą. 12 pomysłów na modny, nowoczesny salon. Piękne zdjęcia!

Ściana za kanapą. 12 pomysłów na modny, nowoczesny salon. Piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
24 marz 2021 08:10

Jak wykończyć ściany w salonie? Jakie kolory wybrać? Które materiały będą najlepsze? Zobaczcie bardzo fajne pomysły na wykończenie ściany za kanapą. Mamy dla was piękne, modne i nowoczesnego salony.

Ściany są bardzo ważnym elementem aranżacji każdego salonu. Mają bardzo duży wpływ na wystrój całego wnętrza. Pamiętajcie o tym! W małym czy w dużym salonie tak samo starannie wybierzcie kolor ścian oraz rodzaj materiału wykończeniowego. Nie ławo będzie bowiem potem zmienić efekt końcowy. Podejdźcie więc do urządzania salonu kompleksowo. Wybierzcie kolory ścian i materiał wykończeniowy dopasowują go do podłogi, do mebli, do oświetlenia oraz do dodatków. To bardzo ważne, jeśli chcemy, aby salon był miejscem, które pięknie wgląda i miejscem, w którym z przyjemnością będziemy spędzać czas. 

Ściana w salonie: fajne, efektowne rozwiązania

W salonie wszystkie ściany możecie wykończyć jednym kolorem i czasem też, tak jak w przypadku farb, jednym materiałem. Ale możecie też jedną ścianę wykończyć zupełnie inaczej. Postawić na fajne, efektowne rozwiązanie, które nada przestrzeni salonu oryginalny klimat. Polecamy tak właśnie wykończyć ścianę za kanapą! To świetnie miejsce na trochę aranżacyjnego szaleństwa. Jeśli boicie się lub nie jesteście przekonani do dekoracji całej ściany to z pomysłem wykończcie tylko jej fragment. Też będzie super! Weźcie tylko pod uwagę to, co chcecie mieć w salonie zanim jeszcze zabierzcie się do malowania ścian.

Ściana w salonie: wiele możliwości

Asortyment produktów dostępny dziś na rynku daje wam bardzo wiele różnych możliwości na wykończenie ściany za kanapą. Produkt pięknie wyglądają, zapewnią świetne efekty wizualne, są także trwałe i mają bardzo dobre parametry. Dokładnie więc sprawdźcie co wam się podoba, ile kosztuje i czy pasuje do stylu waszego salonu. To najważniejsze! I możecie zacząć wybierać. A do wyboru macie bardzo popularne farby, które oferowane są w nieograniczone palecie kolorów. Naprawdę! Możecie mieć każdy wymarzony przez siebie kolor, więc warto wybrać coś fajnego na ścianę za kanapą. Kolejny ciekawym materiałem jest cegła. Coraz chętnie wybieramy ją do swoich salonów. Ścianą za kanapą świetnie będzie wyglądała zarówno wykończona cegła w czerwonym kolorze, jaki i w białym. W nowoczesnym salonie super pomysłem jest beton. Jeśli połączycie go z drewnem na podłodze stanie się trochę bardziej przytulny. Na ścianie za kanapą świetnie zaprezentuje się tapeta z ciekawym subtelnym lub bardziej wyrazistym wzorem oraz sztukateria, 

Polecamy także Nowoczesny salon: 10 najlepszych pomysłów! Zobacz zdjęcia

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także