Ściany w salonie: 12 świetnych pomysłów na obraz. Zobacz zdjęcia!

Ściany w salonie: 12 świetnych pomysłów na obraz. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
14 wrz 2020 09:13

Obraz to idealny sposób na dekorację ściany w salonie. W każdym wnętrzu będzie wyglądał świetnie. Zobaczcie kilka fajnych salonów, w których ściany zdobią właśnie obrazy.

Pomysłów na dekorację ścian w salonie jest bardzo wiele. Jednym z nich na pewno jest obraz. Powieszony na ścianie stanie się piękną dekoracją wnętrza i nada mu indywidualnego charakteru. Możecie zdecydować się na jeden duży obraz, który zajmie sporą część ściany na przykład za kanapą. Możecie też na ścianie stworzyć galerię i powiesić na niej kilka ładnych obrazów. Kolejną sprawą do przemyślenia jest kwestia kolorystki. Obraz może być mocnym elementem we wnętrzu, który od razu rzuca się w oczy, ale może również subtelnie wpisywać się w całą aranżację.

Pamiętajmy tylko, aby obraz pasował na całej aranżacji naszego salonu. Wybierając obraz, poza swoimi upodobaniami, warto wziąć pod uwagę jeszcze metrażu salonu, kolorystyki oraz stylu. Nie wszystko, co pasuje do małego wnętrza sprawdzi się bowiem w dużym. Nie wszystko co pasuje do klasycznego wnętrza sprawdzi się w kolei w nowoczesnym.

Polecamy naszą galerię zdjęć. Znajdziecie w niej piękne salony, których ściany zdobią obrazy. Być może któryś z nich będzie dla Was inspiracją. 

Zobacz także Oświetlenie w salonie: 10 świetnych wnętrz. Zobacz piękne zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także