PARTNER PORTALU
Białe ściany: eleganckie, modne, nowoczesne

Białe ściany: eleganckie, modne, nowoczesne

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 gru 2014 13:08

Jeśli nie macie pomysłu na ściany w salonie, pomalujcie je po prostu na biało! Będą eleganckie i nowoczesne zarazem, a także zgrają się z każdym wyposażeniem.

Biel jest ponadczasowa i elegancka, a w Polsce jest symbolem czystości i niewinności. Jak żadna inna barwa doskonale łączy się ze wszystkimi kolorami, zarówno ciepłymi jak i zimnymi odcieniami. Biel zawiera w sobie wszystkie kolory w sobie, dlatego też jako jedyny kolor nie pochłania, a odbija światło.

Ta uniwersalna barwa ma także ochronny wpływ na nasze ciało. Wpływa także uspokajająco na psychikę i daje poczucie świeżości. Jednak nadmierna jej ilość, przy braku światła słonecznego, może powodować depresję i nerwice. Dlatego wykorzystując biel w aranżacji wnętrz, zadbajmy by nie zabrakło w nich kolorowych dodatków.

W poszukiwaniu inspiracji, jak urządzić salon z białymi ścianami w roli głównej, zapraszamy do naszej galerii. Znajdziecie w niej aranżacje nowoczesnych, eleganckich wnętrza, zaprojektowanych przez polskich projektantów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także