Meble dla kobiet: najpiękniejsze propozycje do salonu

Meble dla kobiet: najpiękniejsze propozycje do salonu

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
10 gru 2014 13:38

Chyba każda kobieta lubi wyrażać swoją osobowość. Dotyczy to nie tylko ubioru, ale także wystroju  domu czy mieszkaniu. Jakie meble podkreślą damski charakter aranżacji? Zobaczcie sami.

Jednym z kolorów, który najczęściej przypisuje się kobietom jest róż. I to już od najwcześniejszych lat, kiedy większość ubranek oferowanych przez producentów ma właśnie tę radosną barwę. Idąc tym tropem również producenci mebli tworzą sofy, fotele a nawet meblościanki o tymże właśnie kolorze.

Wśród mebli wpisujących się w damską estetykę nie brakuje także tych, w odcieniach czerwieni, fioletu oraz klasycznej szarości i bieli. Na uwagę zasługują także sofy i fotele pokryte materiałem z tkanymi lub drukowanymi kwiatami. Ten wzór jest chyba najjaśniejszym sygnałem tego, że w tak urządzonym wnętrzu rządzi kobieta.

Jeśli szukacie inspiracji, jak podkreślić charakter salonu i wyrazić w nim swoją kobiecą osobowość, zajrzyjcie do naszej galerii. Może dzięki w niej znajdziecie mebel, który odmieni wasz salon i nada mu kobiecy charakter.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także