Oryginalne meble. Podobne do pni drzew

Oryginalne meble. Podobne do pni drzew

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
12 gru 2014 11:58

Na pierwszy rzut oka wyglądają, jak mniejsze i większe pnie drewna. Kolekcja wygodnych mebli, zainspirowana wyglądem popularnej brzozy, zachwyci nie tylko miłośników natury i ekologicznego stylu życia.

Czarno-białe wzory widoczne na korze brzozy inspirują wielu designerów. W oparciu o ten naturalny motyw powstają piękne tapety i fototapety, a także tkaniny wykorzystywane jako zasłony czy do produkcji poduszek dekoracyjnych lub pościeli. Dzisiaj pokazujemy, że wygląd tego popularnego w Polsce drzewa był także inspiracją do stworzenia kolekcji miękkich mebli przypominających formą brzozowe pnie. Wyjątkowy design sprawia, że każdy może mieć odrobinę natury w swoim domu.

Niepowtarzalna wzór powstał w oparciu o dokładną analizę szczegółowych zdjęć kory drzew, dzięki czemu jest autentyczny i wygląda wyjątkowo naturalnie. Charakterystyczne, ciemne paski i plamki odwzorowane z fotografii zostały skrupulatnie nadrukowane na materiał, z którego uszyto miękkie meble. W serii niepowtarzalnych mebli znajdziemy pufy różnej wielkości, dzięki czemu mogą pełnić rolę siedziska, stolika, podnóżka czy leżanki, a także wygodnej poduszki – walca lub stopera do drzwi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także