Ponadczasowa aranżacja salonu. Te wnętrza długo nie wyjdą z mody. Zobacz zdjęcia!

Ponadczasowa aranżacja salonu. Te wnętrza długo nie wyjdą z mody. Zobacz zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
07 sty 2021 11:12

Są wnętrza, które mimo upływu lat, się nie starzeją. To w nich czujemy się najlepiej. Zobaczcie ponadczasowe aranżacja salonów.

Kolory ziemi  to najodpowiedniejsze kolory dla osób, które lubią aranżacyjny ład i spokój, a przy tym cenią sobie ciepłą, domową atmosferę. Te najbezpieczniejsze z całej palety barw kolory pozwolą stworzyć przytulne wnętrze, z którego będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat. I choć czasami wydają się barwami zbyt związanymi z klasycznym wystrojem wnętrz, to przecież ich ocieplająca moc oraz pierwotny związek z naturą czynią je kolorami neutralnymi, uniwersalnymi i ponadczasowymi.

Czytaj też: 15 najpiękniejszych salonów 2020 roku. Zobacz zdjęcia!

Jasne, spokojne barwy to idealny kolor dla ścian naszego pokoju dziennego. Biele, beże, czy szarości stanowić będą doskonałe tło dla każdej aranżacji. Łatwo do nich dobrać meble, jak i dodatki. W stonowanych kolorach dobrze będą się czuły także zestawy wypoczynkowe, które doskonale stopią się z analogicznym tłem bądź też staną się odrobinę mocniejszym akcentem na tle bardzo jasnych ścian.

Zobacz też: Trendy 2021: nowoczesna klasyka w salonie. 15 pięknych zdjęć

W ponadczasowo urządzonym wnętrzu nie może zabraknąć naturalnych materiałów. Do nich należy modny marmur, jak i inne kamienie oraz oczywiście drewno. Marmur doda wnętrzu elegancji i wprowadzi szczyptę luksusu. Z kolei dekory drewna ocieplą każde wnętrze. Najlepiej sprawdzą się nie tylko na podłodze, ale też jako fronty mebli. Podkreślą związek naszej aranżacji z naturą, w bardziej czekoladowej tonacji – wprowadzą klasyczny szyk i elegancję. Zawsze jednak pozwolą stworzyć rodzinną, przytulną atmosferę w salonie.

Polecamy w serwisie: 20 salonów, które skradły serca czytelników w minionym roku. Zobacz wszystkie!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także