×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Białe meble do salonu. 10 pomysłów na modne meble. Piękne zdjęcia!

Białe meble do salonu. 10 pomysłów na modne meble. Piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
13 lip 2022 09:58

Białe meble to idealny wybór do salonu. Są modne, ponadczasowe i eleganckie. Podkreślą zarówno nowoczesny, jak i klasyczny wystrój salonu. Zobaczcie piękne kolekcji białych mebli dostępne w polskich sklepach.

  • Białe meble możesz wybrać do salonu urządzonego w każdym stylu i od każdym metrażu.
  • Białe meble do salonu dostępne są w różnych kolorystycznych kombinacjach.
  • Białe meble połączone z drewnem wprowadzą do salonu przytulny klimat, białe meble połączone z kolorem czarnym nadadzą mu elegancki charakter.

Białe meble do bardzo dobre opcja do każdego salonu. Są bardzo ładne, uniwersalne, ponadczasowe i modne. Cieszą się popularnością mimo zmieniających się co jakiś czas trendów. Białe meble możesz więc śmiało wybrać do nowoczesnego salonu, do klasycznego salonu czy do salonu urządzonego w stylu skandynawskim. Świetnie sprawdzą się także zarówno w małym salonie, jak i w bardziej przestronnym. Na niedużym metrażu kolor biały jest zawsze mile widziany. Optycznie powiększy wnętrze i nada mu lekkości. Do dużego salonu białe meble wniosę natomiast nutkę nowoczesności, ale i elegancji.

Zdjęcie: Bemondi.pl

Białe meble do salonu dostępne są w różnych kolorystycznych kombinacjach. Co to oznacza? A to, że możesz zdecydować się na całkowicie białe meble, na białe meble połączone z drewnem, na białe meble z elementami czerni oraz białe meble z dodatkiem szarości. Tak różne kolekcje dają ci spore pole do urządzania salonu. Ponadto do wyboru jest różne wykończenie mebli. Dostępne są bowiem fronty w wykończeniu matowy oraz lakierowanym, błyszczącym, czyli tak zwany wysoki połysk. Oba warianty wyglądają pięknie.

Zdjęcie: Beliani.pl

Meble na wysoki połysk warto wziąć pod uwagę w małym salonie, bo także mają moc optycznego powiększenia wnętrza. Fronty mogą mieć przy tym wykończenie całkowicie gładkie (nawet bez uchwytów), które doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu lub bardziej dekoracyjne, ozdobne, które lepiej sprawdzi się w klasycznym salonie. To bardzo ważne, aby wybrać odpowiednie fronty mebli. Są one równie ważne, co ich kolor, bo nadają meblom wyrazu i charakteru.

Zdjęcie: Salony Agata

Pamiętaj, że białe meble połączone z drewnem wprowadzą do salonu ciepły, przytulny klimat, białe meble połączone z kolorem czarnym nadadzą mu elegancki charakter, a zestawienie bieli z szarością podkreśli nowoczesny styl. Wybierzecie to rozwiązanie, które wam podoba się najbardziej. Tym bardziej, że wybór mebli do salonu w sklepach jest ogromny. Sprawdźcie, więc co fajnego mają wam do zaoferowania producenci mebli.

Zobacz także Nowoczesny salon. 10 pomysłów na urządzenie. 20 pięknych zdjęć salonów!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także