×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Białe meble do salonu: 10 świetnych kolekcji

Białe meble do salonu: 10 świetnych kolekcji

Autor: Ewa Kozioł
24 sie 2020 14:47
Aktualizacja: 28 sie 2020 10:44

Jakie meble do salonu wybrać? Dziś prezentujemy kolekcje w białym kolorze. Szukacie wśród nich ciekawych propozycji do swoich wnętrz.

Biel gości w naszych domach już od wielu lat i nic się nie zapowiada, by w tym roku miało się to zmienić. Meble w białym dekorze to bardzo wdzięczne elementy wyposażenia. Można je zestawiać z różnymi kolorami ścian i stylami. Najczęściej jednak łączone są z wnętrzem utrzymanym w eleganckiej, a także nowoczesnej estetyce. Wtedy idealnie pasuje do nich materiał, taki jak szkło. Może zostać wykorzystany np. w witrynach i razem z oświetleniem nadać całemu pomieszczaniu wyjątkowego uroku. Biel również dodaje pomieszczeniu lekkości i je optycznie powiększa.

W tym sezonie także geometryczne wzory na dobre zagoszczą w domowych przestrzeniach. W przypadku mebli stylistyka geometryczna oparta jest na prostych formach. Królują w nich równe linie, gładkie powierzchnie i minimalistyczne uchwyty. Bardzo często geometryczne wzory zaznaczone są również na frontach szafek lub szuflad w postaci wyraźnie zarysowanych, frezowanych linii, tworzących rozmaite kształty – kwadraty, trójkąty czy prostokąty.

Dodatkowo, meble często osadzone są na metalowych stelażach lub nóżkach. Dzięki temu cała aranżacja zyskuje na lekkości, a wnętrze sprawia wrażenie bardziej przestronnego.

Tekst: Ewelina Wójcik, dyrektor marketingu Meble Wójcik

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także