PARTNER PORTALU
Białe meble do salonu. Tak wybierali Polacy

Białe meble do salonu. Tak wybierali Polacy

Autor: Urszula Tatur
07 sty 2015 12:42

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny modny salon bez mebli w białym kolorze. Zobaczcie najpiękniejsze modele z roku 2014.

Nasza kultura mieszkania zmienia się wraz z naszym stylem życia, a nasz dom jest wyrazem naszej indywidualności. Dlatego meble, które wybieramy powinny ułatwiać nam codzienne zmagania się z rzeczywistością. Doskonale wiedzą o tym producenci mebli, którzy wychodząc naprzeciw tak zmiennym wymaganiom klientów, proponują meble modułowe w różnorodnej kolorystyce. Wśród nich odnajdziemy tak modne modele w kolorze białym.

Biel to kolor lekki, świeży, a przede wszystkim bezpieczny. Wybierając go do salonu mamy pewność, iż nasza aranżacja nie będzie przytłaczać, a kreowana przez nasz przestrzeń nabierze bardzo eleganckiego wyrazu. Dodatkowo biel optycznie powiększy pomieszczenia, co jest bardzo ważne, gdy mamy mały salon. Efekt ten podwoi gładka powierzchnia frontów mebli lakierowanych na wysoki połysk - bez zbędnych w tym przypadku uchwytów zagwarantują rezultat podobny jak czyste tafle luster.

Jakie więc meble wybrać? Możliwości mamy naprawdę wiele: od szafek rtv i wiszących półek poczynając, poprzez modne komody i eleganckie witryny, aż po praktyczne meblościanki. Prosta i czysta forma mebli daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozostawia użytkownikowi duże pole do popisu w kwestii ich wyglądu.

Wymienne moduły i dodatkowe akcesoria pozwalają na swobodną indywidualizację wybranego wnętrza. Wszystkie do samodzielnego kompletowania, tak by podkreślić niepowtarzalny wystrój dowolnego salonu. W różnorodnych cenach zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Słowem: dla każdego coś dobrego.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także