Jasne meble: modne modele do małego salonu

Jasne meble: modne modele do małego salonu

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 gru 2014 07:53

Jasne meble wykorzystane w aranżacji salonu podkreślą nowoczesny styl wnętrza, wprowadzą do niego światło oraz powiększą wizualnie. Zobaczcie jakie modele polskich i zagranicznych producentów możecie do tego wykorzystać.

Stworzenie aranżacji bazującej na jasnych meblach jest znacznie mniej skomplikowane niż tej, w której dominują bardziej nasycone barwy. Modele z jasnego drewna, czy mdf-u wykończonego białym, beżowym czy jasnoszarym lakierem są obecnie bardzo modne. Ich wykorzystanie w salonie nie tylko sprawi, że będziemy mieli wystrój „na topie”, ale też powiększymy optycznie pomieszczenie. Jasna kanapa natomiast może stać się niekwestionowaną królową salonu, nie przytłaczając go zbytnio.

Aranżacja salonu bazująca na jasnych kolorach jest także bardzo uniwersalna, ponieważ można ją zmienić w nieskomplikowany i niewymagający dużych nakładów finansowych sposób. Wystarczy kupić kolorowe poduszki i ułożyć je na kanapie, czy ustawić na meblościance czerwony wazon czy efektowną figurkę z ciemnego szkła.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także