×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Luksusowe meble do salonu - designerska sofa

Luksusowe meble do salonu - designerska sofa

Autor: Anna Usakiewicz
25 wrz 2019 13:19
Aktualizacja: 30 wrz 2019 13:50

Czy jest coś bardziej przyjemnego, niż zatopienie się w designerskiej sofie pod koniec dnia? Chyba nie!

Marka Edra to synonim luksusu, elegancji i niezwykłego komfortu. Nowa sofa Grande Soffice to propozycja mebla, który ozdobi każde wnętrze. Projektant Francesco Binfarè mówi o kanapie jako o małej miękkiej architekturze” miejscu, gdzie czas nie odgrywa najważniejszej roli.

Grande Soffice jest trzecią sofą w której została zastosowana „inteligentna” poduszka. Zgodnie  z oczekiwaniami, sofa jest niesamowicie wygodna - miękka, ale z wystarczającym wsparciem, aby wyjść wygodnie z sofy. Tym razem Binfarè przyjmuje podejście modułowe, tworząc możliwość wyboru pożądanego doświadczenia. Chcesz zanurzyć się w kokonie na poduszki? Inteligentne poduszki będą kształtować i dostosowywać się do nawet najmniejszych ruchów.

Chcesz stworzyć przestrzeń z wypełnionej kanapy? Przenieś i ponownie skonfiguruj sekcje, jak chcesz. W dowolnej kombinacji Grande Soffice może wyglądać szykownie, a jednocześnie przytulnie, dostosowując się do każdego schematu i układu. Subtelna sylwetka sprawia, że oparcie sofy jest równie estetyczne jak przód. Dodatkowo inteligentna poduszka działa jak oparcie i podłokietnik, regulowany do preferowanej pozycji - od pracy na laptopie po czytanie książki, sofa zapamiętuje kontury naszego ciała i zapewnia silne, ale elastyczne wsparcie.

Galeria Mebli stworzyła strefę dedykowaną wyłącznie marce Edra znajdziemy w niej kultowe
propozycje marki, zaprojektowane we współpracy z gwiazdami światowego designu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także