PARTNER PORTALU
Meble do salonu: 12 świetnych pomysłów. Zobacz piękne zdjęcia!

Meble do salonu: 12 świetnych pomysłów. Zobacz piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
24 wrz 2020 12:44

Jak urządzić strefę przechowywania w salonie? Jakie meble wybrać? Jakie szafki się sprawdzą? Zobaczcie kilka fajnych pomysłów idealnych do każdego salonu.

Miejsce na przechowywanie, chociaż najmniejsze, przyda się w każdym salonie. Są rzeczy, które będziemy chcieli schować, a są też takie, które z pewnością będziecie chcieli gdzieś ustawić na przykład rodzinne zdjęcie lub pamiątki z podróży. Warto o tym pomyśleć urządzając lub remontując salon.

Sposób na przechowywanie rzeczy w salonie jest bardzo wiele. Możecie do tego celu wykorzystać tradycyjne szafki, komody i witryny, których w sklepach nie brakuje. Dostępne są przeróżne kolekcje i w różnych cenach. Dobrym rozwiązaniem będą również stolik kawowe wyposażone w szuflady i zamykane schowki, skrzynie, szuflady schowane pod siedziskiem kanapy czy szafki wiszące na ścianach. Pamiętajcie tylko, aby wybrać rozwiązanie pasujące do metrażu salonu, swoich możliwości finansowych, kolorystki i stylu wnętrza.  

Inną opcją jest wybór do salonu mebli na zamówienie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli idealnie dopasować wymiary szaf i szafek do pomieszczenia oraz wykorzystać wszelkie wnęki i zakamarki. Będziemy również mogli w dowolny sposób zaprojektować ich wnętrze, w czym pomogą dostępne na rynku akcesoria.

Polecamy także Duże okna w salonie: 12 pomysłów na jasny, modny salon. Zobacz zdjęcia!

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także