PARTNER PORTALU
Meble do salonu - nowe, eleganckie kanapy

Meble do salonu - nowe, eleganckie kanapy

Autor: Anna Usakiewicz
17 cze 2019 11:46

Modny zestaw wypoczynkowy, to taki, który spełnia nasze indywidualne potrzeby.

Dlatego marka MTI Furninova wypuściła na rynek trzy nowe kolekcje sof modułowych - Amaya, Bubble oraz Scarlett, które odpowiadają różnym potrzebom miłośników dobrego wzornictwa.
Trendy w urządzaniu wnętrz bywają kapryśne, a kierowanie się tylko i wyłącznie modą nie zawsze jest dobrym sposobem na aranżację. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy pozostać całkowicie obojętni na rynkowe nowinki. Wręcz przeciwnie, wśród zalewających nas modnych produktów wyposażenia wnętrz z pewnością odnajdziemy designerskie perełki, które przez lata będą cieszyć oko swym ponadczasowym wzornictwem, a przede wszystkim funkcjonalnością. Nowe modele sof modułowych – Amaya, Bubble oraz Scarlett  – to trzy propozycje, które doskonale wpisują się w aranżacyjne trendy, różniąc się między sobą zarówno pod względem formy, jak i wzornictwa. Tym samym trafiają one w gusta różnych odbiorców, pozwalając każdemu cieszyć się własnym i niepowtarzalnym zestawem wypoczynkowym.

Sofa Amaya to propozycja dla osób ceniących wyszukany minimalizm. Oparta na prostych, zgeometryzowanych kształtach nawiązuje do klasycznej formy mebli wypoczynkowych. Lekkości dodają metalowe nóżki w modnej czerni oraz lekkie poduchy siedzisk i oparć. Nowoczesny charakter mebla podkreślają wysokiej klasy tkaniny tapicerskie oraz charakterystyczne dekory tylne, które możemy dodatkowo zamówić. Dostępna w trzech różnych wymiarach - od niewielkiej, bo 2,5-osobowej wersji do opcji dla 3 lub 4 osób, doskonale wpisze się w każdym, nawet najmniejszy metraż.

W zupełnie inną stylistykę wpisuje się sofa modułowa Bubble, która najlepiej odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w konwencji glamour. Forma pojedynczego modułu, jak sama nazwa wskazuje, przypomina dużą bańkę, które razem urzekają nieregularnymi kształtami oraz mieniącą się w świetle, modną kolorystyką. Wybór tej ostatniej nie był przypadkowy. By wpisać się w aktualne trendy wzornicze producent sięgnął po kolory roku ogłaszane przez Instytut Pantone. Głęboka zieleń i delikatny róż to niewątpliwie najbardziej popularne obecnie barwy w aranżacji wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także