×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble wypoczynkowe - 15 pomysłów do salonu

Meble wypoczynkowe - 15 pomysłów do salonu

Autor: Anna Usakiewicz
15 gru 2017 11:06
Aktualizacja: 16 gru 2017 10:36

Strefa wypoczynku to serce salonu. Tutaj celebrujemy chwile z rodziną lub te tylko dla siebie. Sofa, narożnik czy fotele tapicerowane miłą w dotyku tkaniną w modnych kolorach zadbają o przytulną atmosferę w chłodne wieczory.

Najnowsze propozycje producentów mebli tapicerowanych zaskakują nie tylko ciekawy designem i odważnymi kolorami, ale także jakością tkanin obiciowych. Nie musimy już rezygnować z zakupu kanapy w jasnym kolorze z obawy o plamy, zabrudzenia, czy zniszczenie obicia przez domowe zwierzęta. Nowoczesne tkaniny tapicerskie są bowiem odporne na zaplamienia i łatwe do czyszczenia.

Dzięki zastosowaniu do ich wykończenia nowoczesnych technologii większość typowych plam można usunąć używając jedynie czystej szmatki zwilżonej wodą. Specjalne warstwa ochronna zapobiega wnikaniu plam i brudu w głąb tkaniny. Z kolei tkaniny tapicerskie odporne na zaciągnięcia spowodowane np. pazurkami zwierząt wyróżnia specjalny splot. Dzięki temu wszelkie ślady takie jak zaciągnięcia i zarysowania są niewidoczne na fakturze materiału.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także