×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Nowoczesny salon: 10 pomysłów na szafkę pod telewizor. Są super!

Nowoczesny salon: 10 pomysłów na szafkę pod telewizor. Są super!

Autor: Ewa Kozioł
10 gru 2020 20:38

Jaką szafkę pod telewizor wybrać? Szukacie inspiracji do swojego salonu? Pomysły na fajne szafki pod telewizor znajdziecie w naszym przeglądzie.

Czy szafka pod telewizor jest potrzebna w salonie? Zdecydowanie tak! Nawet jeśli panujecie powiesić telewizor odpowiednia szafka bardzo wam się przyda. Zapewni miejsce na ustawienie lub schowanie konsoli, dekodera, pilota lub płyt. Powierzchnia na przechowywanie przyda się zarówno w dużym, jak i w małym salonie. Warto więc wybrać model, który będzie pięknie wyglądał.

Do wybory macie bardzo różne szafki pod telewizor. Możecie zdecydować się na model zamknięty, który pozwoli wam wszystko schować. To świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególne w przypadku osób, które nie lubią zbyt często sprzątać. Inną propozycją są szafki otwarte, bez żadnych szafek i frontów. Nie jest to raczej opcja dla bałaganiarzy. Możecie wybrać szafkę stojącą lub podwieszaną, z matowym wykończeniem frontów lub z frontami w połysku, otwieraną na dotyk lub za pomocą fajnych uchwytów. Dowolność macie także w przypadku kolorów. Pięknie będą wyglądały szafki białe, drewniane lub kolorze drewna oraz czarne lub szare.

W sklepach dostępny jest spory wybór szafek pod telewizor, więc każdy powinien znaleźć coś do swojego salonu. Możecie też zlecieć wykonanie szafki dla stolarza. To jednak jest opcja nieco droższa.

Zobacz także Ściana za telewizorem w salonie: 15 modnych pomysłów. Super zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także