Nowoczesny salon: 10 pomysłów na szary narożnik. Zobacz zdjęcia!

Nowoczesny salon: 10 pomysłów na szary narożnik. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
23 wrz 2020 12:57

Szary narożnik to doskonały wybór do nowoczesnego salonu. Jaki model będzie najlepszy? Zobaczcie narożniki w szarym kolorze dostępne w polskich sklepach.

Czy warto do swojego salonu kupić narożnik? Warto! Kanapa narożna jest bardzo wygodna. Zapewni nam komfortowy wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Jeśli wybierzemy model rozkładany to zyskamy jeszcze dodatkową powierzchnię do spania. Na pewno przyda się gdy odwiedzi nas rodzina lub przyjaciele. 

Warto też zastanowić się nad wyborem szarego narożnika. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym salonie. Będzie doskonale pasował do salonu w jasnych, jak i w ciemnych kolorach. Do drewnianej podłogi, jak i podłogi wykończonej płytkami i panelami. Do białych mebli oraz drewnianych. Możemy na szarym narożniku ułożyć kolorowe poduchy i będzie on wyglądał super, a nasze salon nabierze nieco bardziej indywidulnego charakteru. 

W sklepach znajdzie całkiem spory wybór szarych narożników. Dostępne są modele w jasnych i ciemny kolorach, z funkcją spania lub bez, duże lub takie, które sprawdzą się również w małym salonie. Pamiętajcie tylko, aby jeszcze przed wyborem narożnika, jaki rozmiar będzie pasował do metrażu naszego salonu. 

Polecamy także Ściana za telewizorem: 12 świetnych pomysłów do salonu. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także