Nowoczesny salon: 12 pomysłów na jasne, modne wnętrze. Zobacz zdjęcia!

Nowoczesny salon: 12 pomysłów na jasne, modne wnętrze. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
05 sty 2021 16:57

Jak urządzić piękny, jasny salon? Szukacie fajnych rozwiązań? Pomysły i inspiracje na aranżację salonu w jasnych kolor znajdziecie w naszym przeglądzie.

Lubimy jasne kolory i bardzo chętnie sięgamy po biel, naturalne beże, modne szarości i spokojne pastele. I dobrze! Bo jasne barwy do dobry pomysł do salonu urządzonego w każdym stylu. Są eleganckie i nadają wnętrzu bardziej reprezentacyjny charakter. Jasne kolor optycznie powiększają też przestrzeń, są więc idealnym rozwiązaniem do małych salonów lub salonów z niedużą ilością światła dziennego. Dzięki nim wnętrze będzie wyglądał na nieco większe niż jest w rzeczywistości. Na pewno więc warto wziąć pod uwagę wybór kolorów z jasnej palety w salonie o małym metrażu. 

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w jasnej tonacji kolorystycznej urządzić także duży, przestronny salon. To świetny pomysł! Bo wnętrze będzie wyglądało estetycznie i na pewno zrobi dobre wrażenie.

Polecamy także Ściana za telewizorem w salonie: 15 modnych wnętrz. Świetne zdjęcia!

Jasne w salonie mogą być ściany, podłoga, meble, dodatki. W zasadzie biel, beż, szarości czy pastele możecie wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jasne kolory ściana i podłoga pięknie będę wyglądało w połączeniu z nieco ciemniejszymi lub bardziej wyrazistymi dodatkami, które ożywią spokojną aranżację salonu. Do wyboru macie elegancką czerń lub granat, czerwień, fiolet lub zieleń. Możecie z dodatkami trochę poszaleć! Co ważne - jasne kolory będę także świetnie wyglądały w połączeniu z drewnem, które wprowadzi do salonu ciepły, przytulny klimat.

Jeśli jeszcze was nie przekonaliśmy do urządzenie salonu w jasnych kolorach koniecznie zajrzyjcie do naszego przeglądu. Znajdziecie w nim piękne, jasne salony.

Zobacz także Zasłony w salonie: 15 pomysłów na modną aranżację okna. Piękne zdjęcia!  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także