×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Sofa w salonie: postaw na modny szary. 12 świetnych zdjęć!

Sofa w salonie: postaw na modny szary. 12 świetnych zdjęć!

Autor: Urszula Tatur
13 paź 2020 22:20

Szara sofa to must have modnie urządzonego salonu. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach, a do tego świetnie się prezentuje nawet na najmniejszej przestrzeni!

Sofa staje się integralnym elementem naszej codzienności. Może kojarzyć się z relaksem, przyjmowaniem gości, rozmowami, zabawą czy pracą. Skomponowana ze stylem wystroju, dopasowana do liczby domowników oraz wielkości wnętrza, a także piękna, wygodna, trwała i ponadczasowa – tylko spełniająca te kryteria sofa ma szansę stać się gwiazdą aranżacji salonu. Zwłaszcza gdy ubierzemy ją w modne szarości.

Szary kolor sprzyja relaksacji i wypoczynkowi, a szarości doskonale prezentują się jako kolor tapicerki sofy. Dzięki swemu neutralnemu charakterowi doskonale wpisują się w każdą aranżację - od minimalistycznej, poprzez nowoczesne, na skandynawskich czy mocno stylizowanych kończąc.

Wybierając sofę zwróćmy uwagę nie tylko na kolor, ale też model mebla. Obecnie największa popularnością cieszą się narożniki, które dobrze sprawdzają się zarówno na małych, jak i całkiem pokaźnych przestrzeniach. Modne są także klasyczne sofy - 2 i 3-osobowe, które w dużych salonach można zestawiać ze sobą.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także