Modne meble do przedpokoju. Ciekawe propozycje producentów

Modne meble do przedpokoju. Ciekawe propozycje producentów

Autor: Joanna Buharewicz
14 sty 2015 11:19

Przy urządzaniu przedpokoju warto wziąć pod uwagę styl całego mieszkania, a przede wszystkim jego metraż i późniejszą funkcjonalność. Producenci mebli oferują szeroki wybór kolekcji do przedpokoju, dzięki którym bez problemu urządzimy każdy hol. Zobaczcie wybrane propozycje.

Strefa wejścia to wizytówka całego mieszkania. Dlatego przy urządzaniu czy odnawianiu mieszkania warto się postarać, żeby wystrój przedpokoju był spójny z całym wnętrzem i uczynić z niego funkcjonalną strefę przechowywania.

W holu powinny się znaleźć meble, które umożliwią wygodne rozebranie się czy założenie ubrania wierzchniego i butów, pozostawienie torebki, kluczy, szalików czy parasoli, ale także takie, które umożliwią przechowywanie większej ilości butów czy okryć, których aktualnie nie używamy.

Wszelkie wieszaki, odkryte półki na buty i kapelusze będą idealne do codziennego podręcznego zostawiania odzieży wierzchniej. Natomiast zamykane szafy i szafki na buty ochronią odzież oraz obuwie przechowywane po sezonie lub pomogą zabezpieczyć je przed kurzeniem się i zapachami np. z otwartej na mieszkanie kuchni. 

Idealny przedpokój powinien być oczywiście zaopatrzony w lustro. Wiszące lub zamontowane w drzwiach szafy - na pewno spełni swoją funkcję.

Często problemem w wygodnym urządzeniu strefy wejścia jest jego mały metraż. Można temu zaradzić za pomocą specjalnych mebli dedykowanych do małych przedpokoi. Wąskie obrotowe szafy i szafki na buty pomogą zaaranżować nawet najmniejszy przedpokój. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także