Nowoczesny salon: 10 pięknych pomysłów na lampy. Zobacz je!

Nowoczesny salon: 10 pięknych pomysłów na lampy. Zobacz je!

Autor: Justyna Łotowska
16 lis 2020 12:46

Jakie lampy do salonu wybrać? Jeśli zastanawiasz się nad zakupem oświetlenia do pokoju dziennego, zerknij do  naszej galerii pomysłów z nowoczesnych polskich salonów. Takie lampy wybierali ostatnio inni!

Lampy to ukoronowanie całej aranżacji salonu. Dobrze wybrane oświetlenie będzie prawdziwą kropką nad i dobrze zaprojektowanego i pięknego wnętrza. Pozwoli również stworzyć różnorodne sceny świetlne wypływające na nasz nastrój i samopoczucie. Oświetlenie w salonie pełni wiele funkcji. Jest już nie tylko praktycznym źródłem światła, ale też elegancką dekoracją i to zarówno za sprawą stylowych opraw świetlnych, jak i nastrojowych scen uzyskanych za pomocą zróżnicowanego natężenia samego światła rozlokowanego w różnych miejscach.

Czytaj też: Oświetlenie w salonie: 12 pomysłów do nowoczesnych wnętrz. Świetne zdjęcia!

Więcej niż jedno źródło światła będziemy potrzebować, gdy zdecydujemy się na otwartą strefę - wtedy musimy osobno oświetlić każdą ze stref - wypoczynkową, salonową oraz jadalnianą. Pamiętajmy też, by wybierając oświetlenie do przestrzeni otwartych zachować stylistyczną spójność, a decydując się na dekoracyjne lampy najlepiej wybrać modele z tej samej kolekcji.

 

Zobacz również: Nowoczesny salon: 12 pomysłów na lampę. Zobacz piękne zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także