Oświetlenie do salonu: nowy, ciekawy pomysł na kinkiety

Oświetlenie do salonu: nowy, ciekawy pomysł na kinkiety

Autor: Justyna Łotowska
24 wrz 2020 13:39

Ta propozycja polskiej marki oświetleniowej spodoba się tym, którzy lubią designerskie rozwiązania i minimalistyczne wnętrze.

Projektanci oświetlenia stają na wysokości zadania, by zaprojektowane oprawy łączyły w sobie wiele funkcji. Zaczynając od jakości wykonania oraz posiadanej mocy, przez nowoczesny, minimalistyczny wygląd, kończąc na uniwersalności, która sprzyja aranżacji wielu różnych rodzajów wnętrz.

Kinkiety są rodzajem opraw, które niezwykle elegancko prezentują się w każdej przestrzeni. Tego typu oświetlenie wyróżnia się prostym, a zarazem oryginalnym designem, który wprowadza niezwykły nastrój w pomieszczeniu. 

Kinkiety mogą występować jako pojedyncze oprawy oraz w wersji połączonych modułów. Wraz z rozwojem systemu Spider projektanci marki AQForm zaproponowali nową odsłonę opraw Maxi Point – w wersji modułów połączonych w jednym punkcie zasilającym. Jakie korzyści niesie za sobą takie rozwiązanie? Na ścianie może powstawać wiele ciekawych wzorów i to od nas zależy, w jaki sposób rozmieścimy poszczególne „ramiona pająka".

Cena: od ok. 630 zł za element. Producent: AQForm

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także