PARTNER PORTALU
Białe ściany w salonie: 10 modnych wnętrz. Zobacz piękne zdjęcia!

Białe ściany w salonie: 10 modnych wnętrz. Zobacz piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
28 wrz 2020 09:15

Szukacie inspiracji na wykończenie ścian w salonie? Zastanawiacie się jaki kolor wybrać? Zobaczcie piękne i modne pomysły na białe ściany w salonie.

Czy warto ściany w salonie wykończyć białym kolorem? Zdecydowanie tak! Białe ściany są zawsze modne, wyglądają bardzo efektowanie i będą pasowały do salonu urządzonego w każdym stylu. Sprawdzą się w nowoczesnej aranżacji, ale również w klasycznej czy skandynawskiej. Dzięki nim salon będzie jaśniejszy, lekki i optycznie wyda się większy, co ma znacznie szczególnie w małych wnętrzach. Biel do małego salonu będzie wręczy idealna! Koniecznie weźcie ją pod uwagę wykańczając lub remontując wnętrze. 

Białe w salonie mogą być wszystkie ściany lub tylko jedna z nich. Możecie je pomalować farbą lub wykończyć na przykład cegłą. Innym rozwiązaniem są dekoracyjne sztukaterie. Biel daje nam wiele możliwości aranżacyjnych. To kolor, który pasuje do całej palety barw. Doskonale będzie wyglądał zarówno w ducie z czernią, jak i z pastelami czy zielenią. Na białej ścianie możecie powiesić piękny obraz lub grafiki. Jasne tło świetnie je wyeksponuje. 

Jeśli białe ściany wydają się wam zbyt zimne to możecie je ocieplić. Aranżacja salonu będzie bardziej przytulna, jeśli do wnętrza wprowadzicie drewno (drewniana podłoga, drewniane meble) oraz miękkie tkaniny (poduchy, zasłony, dywan). Jeśli z kolei dodacie do białych ściany odrobię mocnego, wyrazistego koloru na przykład w dodatkach to aranżacja będzie pełna energii. 

Polecamy także Ściana za telewizorem: 12 świetnych pomysłów do salonu. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także