PARTNER PORTALU
Cegła na ścianie w salonie: 15 modnych aranżacji

Cegła na ścianie w salonie: 15 modnych aranżacji

Autor: Justyna Łotowska
04 lut 2021 16:15

Ściana z cegły to popularny sposób na aranżację pokoju dziennego. Zobaczcie naszą galerię najładniejszych propozycji, w jaki sposób wykończyć ścianę w salonie białą lub czerwoną cegłą. 

Ściana w salonie wykończona cegłą to sprawdzony sposób na przyciągającą uwagę i niepowtarzalną aranżację. Będzie znakomicie pasować do salonu w surowym loftowym stylu, ociepli i doda charakteru wnętrzu w styku skandynawskim, ale dobrze dopasuje się także do nowoczesnego minimalizmu. 

Zobacz też: Cegła na ścianie. 30 najciekawszych aranżacji wnętrz

Jaki kolor cegły sprawdzi się na ścianie? Najpopularniejsza jest cegła w kolorze ceglastym, czyli naturalnym dla tego rodzaju wykończenia. Czerwono-pomarańczowa ceglana ściana to prawdziwy hit aranżacji. Trzeba tylko pamiętać, że to ciężki wizualnie element, który pomniejsza optycznie przestrzeń, nie sprawdzi się więc raczej w bardzo małym salonie. Tu polecamy raczej cegłę w białym kolorze. 

Więcej pomysłów na cegłę: Cegła na ścianie: 20 pięknych wnętrz

Cegłę na ścianie w salonie warto zestawiać z bielą, naturalnym drewnem, szarościami, a uzyskamy efekt wnętrza w modnym skandynawskim stylu. I koniecznie dbajmy aby wnętrze z ceglana ścianą nie było zagracone - nadmiar mebli i bibelotów zepsuje cały efekt, a cegła wyda się zbyt ciężka.

Czytaj także: Cegła na ścianie: świetny pomysł do wnętrza. Zobacz aranżacje z ceglaną ścianą

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także