Małe hole

Małe hole

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 gru 2008 12:50

Kilka propozycji, jak zwiększyć optycznie niewielki hol

Drobne zabiegi związane ze sposobem łączenia pomieszczeń to również metoda na zniwelowanie różnic pomiędzy „małym” a „większym” Oto kilka propozycji, które mogą być inspiracją dla potencjalnych użytkowników.
Mały hol również moż być wizytówką domu. Zastosowano tu kolorystykę na zasadzie kontrastu. Ciemne brązy rozjaśniono delikatnymi beżami, dzięki czemu ten mały hol nie robi wrażenia zbyt ciemnego. Proj arch. Roland Stańczyk.

małe hole
fot. Archiwum

Wąskie przejście pomiędzy pomiędzy pomieszczeniami kojarzy się często z niewygodą lub z problemami związanymi z prawidłową komunikacją. W tym przypadku zastosowano biel, który jest neutralnym kolorem, i żółty, który zapewnia odpowiedni nastrój wnętrza. Proj. arch. Jarosław Jończyk.

mały hol
fot. Archiwum

Przestrzeń w domach o małej powierzchni jest często na wagę złota. Z drugiej strony wymaga ona również podziału, aby rozdzielić od siebie miejsca o różnej funkcji. Taką funkcję pełni ścianka działowa. Zastosowane kolory mają na celu nie tylko podkreślenie interesujących detali, ale też „zaspokojenie” estetycznych potrzeb kolorystycznych. Arch. Joanna Liss.

małe hole
fot. Archiwum

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także