Modne kolory ścian 2021: zobacz nowe pomysły na ścianę w salonie!

Modne kolory ścian 2021: zobacz nowe pomysły na ścianę w salonie!

Autor: Justyna Łotowska
29 kwi 2021 13:28

Przytulny róż, kolory ziemi, musztardowy, miętowa szarość, różne odcienie bieli - który kolor podbija serca w 2021 roku? Zobaczcie, jakie pomysły na modne kolory 2021 roku w salonie i nie tylko przygotowała jedna z dużych marek. Mamy galerię zdjęć!

Marka Dulux zaprezentowała właśnie tegoroczną kartę kolorów farb na 2021 rok. Poza znanymi dotąd paletami gotowych farb znajdują się w niej także nowości – najmodniejsze barwy na 2021 rok – wybrane przez ekspertów i poszukiwane przez klientów. Sprawdź, jakie kolory ścian są teraz na topie!

Przytulny róż

Pozytywny i kojący – tak najprościej opisać pudrowy róż, który zagościł w tegorocznej palecie kolorów Dulux. W zależności od towarzyszących mu barw, pozwala stworzyć przestrzeń wyzwalającą kreatywność lub niezwykle relaksującą, do której chętnie wracamy, aby „doładować baterie”.

Kolory Ziemi

Wyraźny trend bliskości z naturą widoczny jest m.in. poprzez Moc Ziemi – Kolor Roku 2021. Ciepły i neutralny odcień brązu wnosi do pomieszczenia przytulność oraz siłę spokoju. Głębię wody dostrzegamy zaś w magnetyzującym pięknie morskiego granatu, a tropikalna zieleń przywodzi kojącą bliskość lasu.

Najmodniejszy odcień żółtego

Musztardowy trend jest energetyzujący, ale nie przytłacza. Ten niesamowity odcień ochry ożywi każde wnętrze i nada mu wyjątkowego charakteru. Wspaniale podkreśli styl, w jakim pomieszczenie zostało urządzone.

Piękno ponadczasowej bieli

Wśród nowości kolorystycznych znajdują się także cztery odcienie bieli. Ciepłe nuty wniosą do wnętrz desingerski biały oraz neutralna biel. Jeśli natomiast szukamy zimniejszych tonów, możemy sięgnąć po biały skandynawski lub chłodną biel. Wszystkie stanowią doskonałe tło dla innych barw, a dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych stylizacjach.

Miętowa szarość

Miętową szarość, Kolor Roku 2020, który podbił serca konsumentów dzięki swojej przyjemnej barwie na pograniczu zieleni, błękitu i szarości, poszerzył w tym roku paletę pastelowych farb Dulux. Wcześniej dostępny był jedynie z mieszalnika. Ten łagodny kolor wspaniale prezentuje się w jasnych wnętrzach w towarzystwie naturalnych materiałów i drewnianych dodatków.

Czytaj też: Ściana w salonie. Poznaj trendy na 2021 rok, same dobre pomysły

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także